Pánské pantofle

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Nabídka
Produkty: 231
Zobrazit ID verze

Pánské pantofle – přečtěte si, které značky jsou nejlepší

Pánské pantofle mají ve svých kolekcích ty největší módní světové značky. Rozhodně tak mají pánové z čeho vybírat. Sandály pantofle jsou velmi pohodlné. Stylové jsou např. pantofle Fila. Kvalitní jsou také pantofle quiksilver. Za zmínku pak stojí i pánské pantofle adidas. Velké oblíbenosti se těší i modely od značky Nike. Pantofle adidas i Nike mají nadčasový design. Všechny výše zmíněné módní značky mají jednu společnou věc. Jejich boty jsou precizně zpracované do posledního detailu. Barva se z obuvi neodírá, švy jsou vždy perfektně zarovnaní. Podrážka je vhodně odpružená a díky tomu dobře tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Boty jsou většinou i protiskluzové. S klidem si je tak můžete vzít k bazénu či k jiné kluzké vodní ploše. Pánské pantofle mohou mít i různý design. Velmi tedy záleží na vkusu každého z vás. In jsou jednobarevné i vícebarevné modely obuvi. Módní jsou i kousky s nápisy. Může jít např. o logo vaší oblíbené značky. Pánské pantofle jsou skladné a muži si je s oblibou balí i na dovolenou. Pánské pantofle pak můžete svému muži, bratrovi či příteli darovat i dárkem. Důležité je, abychom znali jejich správnou velikost. O tom, jak nakupovat pantofle na e-shopu, se dočtete více.

Pantofle - bezkonkurenční pohodlí

Nazouváky pantofle nabízí vysokou míru komfortu za každé situace. Boty jsou prodyšné a podrážka bývá dobře odpružená. Pantofle mohou muži sladit s různým typem oblečení. Tyto boty jsou vhodné k šortkám, ale také k legínám nebo k džínům. Pantofle vám budou slušet k bavlněnému volnému triku i k upnutému topu. Zkrátka se jedná o univerzální obuv, která zapadne do sportovního i do volnočasového outfitu. Pantofle vždy kupujte podle délky stélky vašeho chodidla. Změřte tedy vnitřní vložku jiné boty, která vám dobře padne. Výsledek pak porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce.

Jsou černé pantofle nudné? Připravili jsme spoustu dalších barev!

Černé pantofle rozhodně nejsou nudné. Černá je barva univerzální a z módy nevychází. Pánové tak černé pantofle mohou zařadit i do svého kapsulového šatníku. Snadno je totiž sladí i s pestrobarevnými kalhoty nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou letos ty zvířecí a květinové. Nebojte si pohrát s barvami a experimentujte! K černým pánským pantoflům si pak obstarejte i tmavé módní doplňky. Boty i doplňky by totiž spolu měly ladit. A to nejen barvou, ale i strukturou. Jak říká módní pravidlo, hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se outfit sjednotí a bude působit elegantně. V letošní sezóně budou pak v kurzu i další barvy. Dobrou volbou budou letos ty přírodní a pastelové. Oříškové, tmavě modré i pistáciové pantofle budou tentokrát správným řešením. Vhodné budou také bílé modely obuvi. Bílé pantofle pak můžete zakomponovat i do celobílého svěžího outfitu. Jestliže jste rádi středem pozornosti, můžete zvolit červené pánské pantofle. S těmi budete nepřehlédnutelní.

Pánské pantofle – často kladené otázky

Jak vybrat velikost pánských pantoflů?

Velikost pánských pantoflů musíme vybírat podle délky stélky našeho chodidla. Na pomoc si vezměte krejčovský metr. Pečlivě změřte vnitřní stélku jiné boty, která vám dobře padne. Naměřený výsledek pak porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce.

Pantofle nebo žabky - co vybrat k bazénu?

K bazénu jsou vhodné zejména boty s protiskluzovou podrážkou. Vhodné jsou žabky, vhodnější jsou pantofle. Oba modely jsou však velmi lehké a skladné. Vzít si je tak můžete s klidem i na dovolenou do malého příručního zavazadla.