Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Pánské Veja

(Počet produktů: 31)

Seřadit / Filtrovat
Cena 2379 Kč - 7181 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce (1)
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Typ zapínání
Svršek
Druh podrážky
Určení
Styl
Sŕie produktů
Sezóna
Veja

Veja - boty od známého výrobce pro každou příležitost

Výrobky francouzské značky Veja se vyznačují univerzální estetikou, kterou lze úspěšně nalézt v různých každodenních stylizacích. Klasické siluety bot dokonale ladí s ležérním městským oblečením. Pánské Veja boty se vyznačujá sportovním charakterem, ale nic vám nebrání je nosit i do práce nebo do školy. Skvěle se hodí k tradičním džínům, pohodlným mikinám a volným tričkům. Jejich návrhy jsou udržovány v tlumených barvách, jako je bílá a černá, takže můžete nosit jedny boty doslova ke každému oblečení.

Pánské sneakers a boty Veja - pro nejnáročnější zákazníky

Boty Veja jsou bezpochyby prvotřídní investicí. Už samotný proces jejich výroby o něčem svědčí. Jsou v nicg použity pouze organické materiály, díky kterým společnost minimalizuje svůj negativní dopad na životní prostředí. Její boty jsou vyrobeny s důrazem na ty nejmenší detaily, takže si můžete být jisti jejich trvanlivostí. Mohou snadno odolat dlouhodobému používání v náročných podmínkách a sloužit vám mnoho let. Pánské Veja boty představují jedinečný styl a maximální pohodlí. Pánská obuv Veja má rychleschnoucí vlastnosti a poskytuje chodidlům optimální podmínky při pohybu. Veja sneakers jsou vyráběny tak, že jejich svršek je dokonale prodyšný, takže si můžete užívat plný komfort po celý den. Síť použitá v některých modelech je vyrobena z recyklovaných plastových lahví. Funguje nejen skvěle jako boot, ale také zůstává šetrná k životnímu prostředí. Pružné podrážky sneakers bot Veja dodávají uživateli energii každého kroku, což se promítá do bezkonkurenčního pohodlí. Takové výhody budou neocenitelné jak při fyzické aktivitě, tak v každodenních situacích. Pojďte si tedy doplnit váš šatník o pánské boty Veja.

Veja - krátká historie populární značky obuvi

Veja je ekologická značka, která pochází z Francie. Není to jedna z nejznámějších značek obuvi, ale její výrobky jsou ve skutečnosti oceňovány po celém světě. Počátky značky Veja mají poměrně nedávnou historii. Společnost byla založena v roce 2005. Založili ji Sébastien Kopp a François-Ghislain Morillion, kteří se vydali až do Brazílie hledat dokonalé suroviny pro svoji obuv. Tam v roce 2003 začala jejich spolupráce s farmáři z kaučuku a organické bavlny. Celý výrobní řetězec byl založen v blízkosti Veja (od kterého značka nese svůj název). Jedním z prvních projektů značky byly Veja boty, jejichž kůže byla obarvena zcela přirozeným způsobem - zeleninou. Značka získala ve světě módy četná ocenění a vyznamenání, takže pokud stále přemýšlíte, zda stojí za to se na Veja velikosti podívat, neváhejte. Veja jsou boty od známého výrobce pro každou příležitost.

Veja boty - často kladené otázky

Veja boty – kde je koupit?

Veja boty jsou boty francouzské značky, která má síť obchodů v mnoha městech světa. Navíc je můžete koupit i u nás na modivo.cz.

Jak poznat originální boty Veja?

Padělané výrobky se mohou skrývat pod docela úspěšnými grafickými návrhy stránek, které se příliš neliší od stránek s původním zbožím, proto věnujte pozornost detailům. Odradit by vás měla příliš nízká cena. Všechny boty podléhají svým vlastním názvoslovným pravidlům, takže každý model a dokonce i každá barevná varianta, se liší výběrem slov, zkratek, písmen a číslic, které je identifikují.

Lze Veja boty prát v pračce?

Navzdory skutečnosti, že výrobci praček a domácích spotřebičů propagují své výrobky v reklamách, které mimo jiné naznačují, že některé boty lze prát v pračce, dvakrát si rozmyslete, zda to opravdu stojí za to.