prát v pračce při teplotě 30°C programem pro jemné materiály
nečistit chemicky
nežehlit
nebělit
sušit v sušičce šetrným programem
Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (4)
4/54 z 5
Hodnocení: 2 z 5
Jacek
2024-11-20
Dobrý den
Co se týče nákupu, je to strašná smůla, protože dorazila, ale velikost byla moc velká a ještě ten samý den, kdy jsem ji dostala, po změření, jsem vám ji vrátila. A tady začíná martyrium s vrácením zásilky k vám, protože při odesílání zpětné zásilky poštou se otevřely 2 krabice a do 1 z nich byla vložena bunda a do dnešního dne se k vám nedostala a k dnešnímu dni tam není bunda a jsou tu vyhozené spousty peněz. Jak tedy můžeme mluvit o spokojenosti. Myslím, že jsem se vyléčila z online nakupování (pomocí inpost), i když zatím jsem nikdy neměl problém s doručením.