Pánské zimní bundy

(1157 produktů)

Seřadit / Filtrovat
Cena 1244 Kč - 34369 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Délka
Přizpůsobení
Zapínání
Rukáv
Určení
Příležitost
Druh výplně
Funkce
Zateplení
Kapsy
Druh límce
Kapuce
Vzor
Detaily
Velikost loga
Sŕie produktů
Sezóna
z 25

Pánské zimní bundy - první volba pro nejchladnější měsíce roku

Pánské zimní bundy, které se nejvíce libí můžum jsou například parky. Oceňují je kvůli jejich délce a snadnému přizpůsobení většině stylů, neformálních i elegantních. V počátcích byla tato bunda šitá pro vojáky americké armády. Jejím hlavním úkolem bylo chránit vojáky před silným mrazem. Byla ušita z bavlny nebo nylonu a vnitřní izolace byla vyrobena ze silné vlny připomínající přikrývku. Byla to silná a těžká bunda. Její nejcharakterističtějšími prvky jsou prostorná kapuce, délka sahající pod boky nebo do středu stehna, vnitřní stahovací šňůrka v pase a šikmé kapsy na hrudi. Zimní bunda je delší a silnější než oblečení, které nosíte v jiných ročních obdobích, díky čemuž vypadá jednoduše větší. Při výběru oblečení byste měli věnovat pozornost tomu, zda sahá až za hýždě a zda zakrývá krk, ale stojí za to hledat model, který odpovídá vaší postavě. Příliš malá pánská zimní bunda svírá podpaží a krk, zatímco příliš velká nezaručuje dostatečné teplo a nebude vypadat dobře.

Zimní bundy pro muže od nejlepších výrobců oděvů na Modivo.cz

Zimní bunda je nepostradatelným prvkem každého zimního stylingu. Bude také dobře fungovat během pozdních podzimních a časných jarních mrazů. Protože dokonale chrání před chladem a deštěm. Proto nemůže chybět v našem šatníku. Modivo.cz nabízí širokou škálu zimních bund pro muže od nejlepších výrobců. Pánské značkové zimní bundy jsou znakem kvality, pohodlí a stylu. Klasické obvykle dosahují pasu nebo boků, ale najdeme také varianty s delším střihem, které poskytují lepší ochranné vlastnosti. Donedávna trhu dominovaly převrácené větrovky. V současné době se však častěji volí praktičtější modely vybavené zipem. Je to proto, že zajišťuje větší pohodlí při používání.

Pánské zimní bundy - ideální pro zimní aktivity

V zimě bude zimní bunda s kapucí skvělou volbou i pro sportovní aktivity. Díky tomu si ochráníme hlavu před chladem a je třeba si uvědomit, že právě touto částí těla uniká nejvíce tepla. Každý muž, který chce mít zdravé, silné a lesklé vlasy, by měl myslet na další ochranu hlavy s kapucí. Negativní teploty a intenzivní sluneční záření, s nimiž se v zimě potýkáme, negativně ovlivňují stav našich vlasů. Zimní bundy pro muže ve sportovním střihu mohou být péřové, zateplené fleecem či s kožíškem. Značkové zimní bundy pro muže můžete vybírat přesně podle svého stylu.

Pánská zimní bunda - nejčastější dotazy

Jak si vybrat pánskou zimní bundu?

Pánská zimní bunda typu parka bude perfektní pro ty z vás, kteří ocení funkčnost a chtějí přestat hledat bundu pro každou sezónu. Nejmódnější parka je ta ve stínu khaki, s mírně delším střihem a spoustou kapes.

S čím nosit pánskou zimní bundu?

Pánskou zimní bundu můžete kombinovat s kalhotami, mikinou či svetrem. Volte však vhodné barevné kombinace. K šedé bundě můžete zvolit výraznější barvy kalhot.

Jaká velikost pánské zimní bundy bude vhodná?

Vzhledem k tomu, že je bunda svrchní oblečení, je potřeba ji vybírat pečlivě. Pokud si ji nemáte možnost vyzkoušet, volte alespoň o jednu velikost větší model. Pod zimní bundou máte obvykle další vrstvy oblečení a na to pamatujte.