Pánské nepromokavé větrovky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Materiál oblečení
Zateplení
Přizpůsobení
Produkty: 60
Zobrazit ID verze

Větrovka - co je to za typ bundy?

Trávíte rádi čas venku? Ať už na různých výletech, při venčení psa nebo třeba rekreačním sportem? Pak určitě znáte období, kdy je vám v přechodové bundě horko, v tričku zase zima a o mikině nemůže být vůbec řeč. Toto období se datuje na pozdnější jaro, brzký podzim nebo také chladnější letní večery. Všechny tyto časové určení mají jednu společnou věc - poměrně často vás může zastihnout déšť!

Pánská bunda typu větrovka je vhodná přesně do tohoto počasí. Ochrání vás před nepříliš chladným počasím a náhlým deštěm nebo svěžím větříkem, který fučí od nedaleko protékající řeky. Příliš nezahřeje, ale to nevadí. Ve výše zmíněných obdobích to totiž nepotřebujete! 

Větrovka Napapijri - chic a praktická zároveň

Polární kruh. Pokud se chcete vydat až tam, raději se oblékněte lépe, než jen do větrovky. Každopádně italská značka Napapijri, která v překladu z finštiny znamená právě polární kruh, vyrábí hodně druhů sportovního oblečení pro dobrodruhy a cestovatele. 

Větrovku Napapijri oceníte ve všech oblastech, kde dochází k rychlým změnám počasí. Ovšem pozor - vyvarujte se rychlých výkyvů teplot. V těch minusových by vám totiž vaše větrovka moc nepomohla. 

Napapijri větrovky vypadají velmi světově a parádu s nimi doslova po celém světě! Módní barvy, typický střih a logo norské vlajky, které je často vyobrazeno na přední kapse jí dávají nezaměnitelné charisma! Zároveň splňuje všechny typické vlastnosti větrovek, včetně té, že je velmi jednoduše a lehce sbalená na vaše další cesty po světě!

Výhody a nevýhody větrovky

Jasnou výhodou bundy větrovky je její skladnost. Ráno ji snadno sbalíte do batohu, aniž by vám v něm zabrala zbytečně moc místa, abyste ji večer vytáhli, když se ochladí. A přesně proti chladu, dešti a větru vás má větrovka za úkol ochránit. A ve většině případů ho plní naprosto skvěle! 

Nehodí se však do velké zimy, natož pak do mrazu. Na to bundy větrovky nejsou dělané! Stejně tak mohou mít potíže s vytrvalým a dlouho trvajícím deštěm. Na putování v těchto podmínkách se raději poohlédněte po jiném (funkčním) oblečení. Větrovka je skutečně nouzové řešení pro náhlé změny počasí. 

Pánské větrovky - otázky, na které potřebujete znát odpovědi

Větrovka - co je to?

Bunda větrovka je typická svým rovným střihem, kapsami (nebo kapsou) v přední části, je vybavena kapucí a ve většině případů se obléká přes hlavu. Jejím hlavním úkolem je ochránit vás před počasím, ve kterém se nemůžete rozhodnout, zda "je to na třičko", nebo "to není na tričko". Zároveň vám poskytne ochranu před nenadálým jarním a letním deštíkem, případně větrem, který v pozdním večeru může pěkně studit. 

Kterou větrovku si vybrat?

Svou větrovku si vybírejte především podle správné velikosti. Před jejím nákupem se důkladně přeměřte. Míry pak porovnejte s tabulkou velikostí výrobce. Tak zaručíte, že z balíčku, který od Modivo.cz obdržíte, budete mít okamžitě pořádnou radost!

Nezapomeňte také na to, co svou novou pánskou větrovkou chcete říct! Sama o sobě patří spíš mezi sportovní oblečení, vy díky ní ale můžete vyjádřit například vaší oddanost jedné konkrétní značce, nebo alespoň upozornit na svou oblíbenou barvu. A navíc - je to velmi stylový kousek volnočasového obleční. Byla by škoda, nemít ve svém šatníku alespoň jednu!