Dámské běžecké boty

Produkty: 1 089
Zobrazit ID verze

Dámská sportovní obuv - jaká bude nejlepší na běhání a jaká do města

Dámská sportovní obuv nabízí mnohostranné využití. Na běhání můžeme vybírat ze závodní či tréninkové obuvi. V nabídce jsou také špičkové profesionální běžecké boty. Dámy mohou dále volit mezi silniční a terénní obuví. Silničky využijeme na rovném a zpevněném povrchu. Silnička má vcelku tenkou podrážku, která však správně tlumí dopady chodidla při kontaktu se zemí. Terénní boty najdeme pod kategoriemi trailové či krosové a můžeme je s klidem obout do nezpevněného terénu. Bez problému si poradí s kameny, ale i kořeny, které nám přijdou do cesty. Také existují boty, které jsou navržené přímo na posilování a silový trénink. Vyznačují se rovnou podrážkou, která skvěle přilne k povrchu a není tak příliš odpružená. Opomenout bychom neměli dále fitness obuv. Do sportovní sekce spadají také turistické boty. Na vysokohorskou turistiku oceníme vyšší pohorky, do lehčího terénu si vystačíme s nízkými trekingovými botami. Sportovní obuv je již několik let nezbytnou součástí volnočasových outfitů. Mezi nejoblíbenější modely pro volnočasové nošení patří zejména pohodlné tenisky. Velké oblibě se těší především bílé sneakersy. Ženy a dívky je nazouvají do módních celobílých, ale i barevných outfitů. Tenisky se hodí k riflím, sukním i šatům.            

Dámské běžecké boty - originální a stylový doplněk vašeho šatníku

Dámské běžecké boty jsou nejen vysoce funkční, ale také módní. Na trhu je nepřeberné množství druhů a barev. Na své si přijde opravdu každá z nás. Někdo ocení bílou a černou klasiku, v nabídce je však spousta svítivých a nepřehlédnutelných barev. Ty odvážnější z vás tak mohou obout  např. křiklavě růžové, neonově zelené či svítivě oranžové běžecké boty. Dámy také velmi rády ladí boty s ostatními doplňky. Můžete tak sladit boty s čelenkou, gumičkou či sportovními hodinkami.         

Sportovní dámská obuv na trénink a do posilovny

Na trénink a do posilovny budou dámy potřebovat kvalitní obuv, která se vyznačuje rovnou podrážkou. Ta však nesmí být tenká jako papír. Pomáhá udržet stabilitu při silovém tréninku, protože nemá takové odpružení jako např. běžecká obuv. U té je naopak odpružení velmi žádoucí.  

Dámské běžecké boty - pohodlné modely šité na míru různým potřebám

Dámská sportovní obuv na běhání skýtá spoustu možností. Musíme především zvážit, do jakého terénu se chceme pustit. Chystáme-li se vyběhnou na rovnou asfaltku či chodníky, vystačíme si s tzv. silničkami. Chceme-li však běhat po nezpevněných cestách a horách, sáhneme raději po terénní běžecké obuvi. Tu najdeme pod kategoriemi trialová či krosová obuv.Dále také vybíráme mezi závodní či tréninkovou běžeckou obuví.          

Dámská sportovní obuv - nejčastější dotazy:

Dámská sportovní obuv na cvičení - kterou si vybrat?

Na cvičení můžeme využít boty, které jsou přímo určené na fitness či posilování. Na fitness jsou boty skvěle odpružené, na posilování zase potřebujeme botu, která dobře přilne k povrchu a zajistí nám tak dobrou stabilitu.       

Dámská sportovní obuv pro každodenní nošení - jaká bude nejlepší?

Na každodenní nošení vítězí na plné čáře pohodlné sneakersy. Tenisky se hodí ke všemu, můžeme volit mezi vyšší a nižší variantou sportovních tenisek a dámy se je nemusí bát nazout také k sukni, legínám či šatům.    

Jaké dámské sportovní běžecké boty koupit?

Nejdůležitější je, abychom vybraly boty do správného terénu. Dále by měly být kvalitně zpracované a měly by nám sedět tzv. na míru. Také je důležité, aby se nám líbil design obuvi. Hned se nám pak bude lépe běhat.