Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

Dámské Pánské
0

Rukavice

(Počet produktů: 168)

Seřadit / Filtrovat
BLACK FRIDAY %
Cena 100 Kč - 8306 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Typ produktu
Provedení
Určení
Příležitost
Styl
Velikost loga
Sŕie produktů
z 4

Dámské rukavice - praktická elegance na každodenní nošení i do práce

S příchodem chladných dnů se neobejdeme bez kvalitních zimních doplňků. Mezi ty se řadí zejména čepice, šála a zimní rukavice. Na ty se teď podíváme blíže. Na trhu je celá řada praktických zimních rukavic, které nám poslouží pro různé příležitosti. V zásadě si dámy mohou vybírat mezi sportovními a elegantně laděnými rukavicemi. Zaměříme-li se blíže na elegantní variantu, mohou dámy volit dámské zimní rukavice se zdobením i bez. Ženy si oblíbily zejména rukavice s dekorativními kamínky či flitry. Ty lze skvěle ladit i se stejně zdobenou čepicí a šálou. Na trhu jsou k sehnání i celé zimní sady, které obsahují zejména čepici, rukavice a šálu. Za zmínku stojí také tzv. dámské mitts rukavice bez prstů. Jedná se o rukavice se zkráceným prstovým krytím, které však disponují látkovou kapsou, kterou můžeme snadno přetáhnout přes celou ruku a zafixovat ji poutkem mezi prsty. S elegantními mitts rukavicemi se skvěle manipuluje. Dámy je nosí do práce i k volnočasovým outfitům.                      

Kožené rukavice - jedinečná volba pro speciální příležitosti

Hledáme-li vhodné doplňky k našemu elegantnímu outfitu či k modelu pro společenské příležitosti, budou dámské kožené rukavice tím správným řešením. Dámské rukavice z přírodních materiálů jsou nejen velmi ekologické, ale také výborně vypadají. Elegantně pak působí, sladíme-li naše kožené rukavice do stejného odstínu, jako jsou naše kožené boty a kabelka. V letošní sezóně bude módní zejména mahagonový a oříškový odstín.        

Rukavice - pohodlí na sjezdovce

Chceme-li si užít naše zimní radovánky naplno, bude to chtít i kvalitní sportovní rukavice. Mezi nimi vynikají zejména ty lyžařské. Kvalitní rukavice by měly být nepromokavé, ideálně s nepropustnou membránou, která však bude zároveň dostatečně prodyšná. Určitě si totiž nechceme zapařit naše ruce či zápěstí. Také je vhodné, aby měly rukavice na přední straně reflexní prvky. Díky nim lze podstatně zvýšit viditelnost na svahu. Lyžaři dobře vědí, jaké podmínky panují na svazích, když se na hory přižene mlha či když začne hustě sněžit. Některé lyžařské rukavice disponují i hřejivou podšívkou. Dobře padnoucí rukavice by neměly nikde stahovat a tlačit, určitě by ale neměly být ani příliš volné. Tím by nám z nich unikalo teplo a ztratily by tak svou termoregulační funkci. I lyžařské rukavice lze sehnat v nejrůznějším barevném provedení. Nejlépe pak uděláme, sladíme-li naše rukavice do stejného odstínu jako je naše lyžařská čepice a šála či nákrčník.            

Dámské rukavice - nejčastější dotazy

Jak nosit dámské rukavice?

Dámské rukavice můžeme nosit v prstovém i palcovém provedení. Na trhu jsou k sehnání elegantní i sportovně laděné typy dámských rukavic. Důležité tak je, abychom si nejdříve ujasnily, k čemu je tedy budeme využívat. Sportovní lyžařské rukavice by měly být zejména nepromokavé, u rukavic do města postačí módní rukavice bez membrány.   

Jak sladit dámské dlouhé rukavice s vašim outfitem?

Dámské dlouhé rukavice využijí dámy v chladném počasí zejména k elegantně laděným outfitům. Výborně se hodí k šatům i sukním. Chceme-li být IN, můžeme si vybrat některé z dámských dlouhých zdobených rukavic a zkombinovat je s čepicí ve stejném dekorovaném i barevném provedení. 

Kde koupit dámské rukavice?

Dámské rukavice jsou k sehnání u všech velkých světových výrobců módních značek. Nakoupit je můžeme v obchodech s konfekcí, pro milovníky nakupování online se nabízí varianta nákupu na e-shopech. Chcete-li si vybírat dámské rukavice z opravdu širokého sortimentu, nakoukněte např. na Modivo.cz. Zde si vybere jistě každá z vás.