Dámské sluneční brýle

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Tvar obrouček
Nabídka
Produkty: 841
Zobrazit ID verze

Antireflexní polarizační sluneční brýle - ideální do auta

Sluneční brýle pro ženy mohou mít mnoho podob. Dobrou volbou budou zejména dámské antireflexní polarizační sluneční brýle. Ty jsou velmi praktické a poskytnou vám maximální ochranu za horkého slunečního letního dne. Hodit se vám pak budou i na hory, kde je slunce zvláště ostré. Antireflexní brýle spočívají v tom, že jejich skla zabraňují odleskům okolního světla. Antireflexní polarizační brýle si oblíbili např. i řidiči. Podporují tedy i bezpečnost na cestách. Polarizace je speciální filtr, který propouští jen vertikální světlo a pohlcuje světlo horizontální. Brýle se zmíněnými vlastnostmi pak oceníte i na sjezdovce při lyžování nebo snowboardování. Také antireflexní polarizační sluneční brýle jsou ženám a mužům k mání v trendy přírodních a v pastelových barvách. Oříškové, krémové i pistáciové kousky tak budou letos dobrou volbou. Vsadit pak můžete i na černou nebo bílou klasiku. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Ženy tak brýle vkusně sladí i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. In budou ty květinové a zvířecí.

Brýle Ray ban - perfektní doplněk k dámskému outfitu

Stylové Ray ban brýle jsou na trhu dlouholetou stálicí. Značka Ray Ban má ve svém repertoáru klasické i dámské polarizační brýle. Záleží tak na tom, čemu dáváte přednost. Brýle s kvalitním filtrem se ale ve vašem šatníku neztratí. Brýle Ray Ban můžete nosit k módním džínům s vysokým pasem. Vzít si k nim můžete i stylové legíny nebo šaty. V letošní sezóně budou v kurzu ty s průstřihy. Líbit by se vám mohly i ty krajkované nebo pletené. K módním brýlím Ray Ban jsou jako dělané i sukně. Tentokrát vsaďte na ty trapézové a plisované. Nezapomínejte pak na to, že jsou brýle módní doplněk. Jednotlivé módní doplňky v outfitu by k sobě měly ladit nejen barvou, ale také strukturou. Jak říká známé módní pravidlo hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit sjednotí a bude působit sourodě. K brýlím tak slaďte i vaše hodinky, čepici nebo pásek.

Dobré sluneční brýle jsou dámským doplňkem po celá léta

Kvalitní dámské sluneční brýle jsou nepostradatelným módním doplňkem ve vašem šatníku. Líbit by se vám mohly např. dámské sluneční brýle a la kočičí oči. Ty sluší zejména ženám s jemným obličejem. Kulatému obličeji budou naopak slušet hranaté modely. Oválnému obličeji sluší snad všechny typy slunečních brýlí. Výběr tak bude záležet na vašich preferencích. Dámské sluneční brýle mohou mít nejrůznější design. Ženy si oblíbily jednobarevné elegantní kousky se stříbrnými či se zlatými detaily. Ty lze totiž snadno sladit i s dalšími blyštivými klenoty. Letos pak pofrčí i obruby slunečních brýlí se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí. Leopardí, zebrované nebo tygrované sluneční brýle tak budou dobrou volbou. K brýlím se vzory a s motivy však vybírejte už jen decentní jednobarevné oděvy.

Dámské sluneční brýle – nejčastější dotazy:

Sluneční brýle – jak sladit obroučky s tvarem obličeje?

Sluneční brýle mohou ženy vybírat i podle tvaru svého obličeje. Hranatý tvar obličeje zjemní kulaté brýle. Vsadit můžete např. na tzv. lenonky. Pokud máte trojúhelníkový tvar obličeje, vybírejte si sluneční brýle, které mají širší obruby.

Jaké sluneční brýle si vybrat?

Dámské sluneční brýle bychom měly vybírat nejen podle designu, ale také podle vlastností. Zaměřit bychom se měly zejména na modely s kvalitními skly, které nepropustí nebezpečné ultrafialové záření. Všímejte si tak především filtru brýlí. Vhodné jsou i antireflexní polarizační modely.