Dámské kufry

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Styl
Nabídka
Produkty: 553
Zobrazit ID verze

Dámské kufry - do autobusu, letadla a vlaku

Ať už se chystáte na letní dovolenou nebo jedete na služební cestu. Vždy sebou budete mít nějaké zavazadlo. Podívejte se do naší nabídky a prozkoumejte dámské cestovní kufry. Nejenom, že jsou kufry z naší nabídky velmi praktické, ale zároveň velmi elegantní, a tak se nemusíte bát, že by nadměrný kufr mohl hyzdit Váš oufit. Můžeme Vám nabídnout dámské kufry všech možných velikostí. Od malých příručních kufrů až po velké kufry, kam sbalíte celou svoji rodinu, a ještě bude půlka prázdná. U nás si vybere opravdu každý. Kufr využijete při cestě autobusem, vlakem, a hlavně při cestování letadlem. Většina kufrů je vybavena kolečky, které Vám umožní pohodlný přesun s kufrem. Dalším velmi užitečným doplňkem je zámek kufru, díky kterému se nemusíte bát, že by se Vám do kufru někdo vloupal. Robustní držadla zajistí pohodlný a bezpečný přenos zavazadel.

Dámské cestovní kufry - praktická elegance

V dnešní době může být cestovní kufr módním doplňkem, který Vás bude skvěle doprovázet na Vašich cestách. Kufry značky Delsey jsou dokonalým příkladem spojení praktičnosti a elegance. Dámské kufry na kolečkách Vám umožní snadnou manipulaci a přesun z místa na místo. Nemusíte se tahat s těžkým kufrem v ruce pohodlně ho můžete vozit vedle sebe. V naší nabídce naleznete kufry vyrobené z různých materiálů. Od látkových až po tvrzené materiály. Smaltované dámské kufry jsou skvělou volbou, pokud chcete mít jistotu, že se vašim věcem během cesty nic nestane. Smalt je velmi pevným materiálem, který vytvoří dokonalou ochrannou skořápku. Nemusíte se tedy bát, že by se během manipulace s kufrem na letiště poškodilo něco z jeho útrob. Nezapomínejte na cedulku s Vašimi osobními údaji, kterou můžete ke kufru připnout. V případě ztráty zavazadla se tak nemusíte obávat, že Vám kufr nebyl doručen.

Dámské kožené kufry - solidní a šikovné řešení při cestování

Pro ty nejnáročnější tu máme dámské kožené kufry. Ty jsou tím nejluxusnějším artiklem v sekci cestovních kufrů, které Vám můžeme nabídnout. Skvěle Vám bude ladit ke všem vašim outfitům. Pokud hledáte dámské kufry na cesty, tak kožené kufry jsou opravdu tou pravou volbou pro Vás. Kvalitní zpracování a poctivá kůže jsou skvělou kombinací, která zaručí pohodlné cestování. Jedná se o velmi pevné a zároveň praktické kufry, které využije nejeden cestovatel. V nabídce máme také zavazadla, ktere jsou vyrobeny z imitace kůže nebo můžete dokonce sáhnout po látkovém či plastovém provedení. Děti ocení různorodé barevné provedení, které zaujme jejich fantazii. Vybavte se na Vaši příští dovolenou již teď.

Dámské cestovní kufry – nejčastější dotazy:

Jaká kapacita kufru na týden?

Pokud Váháte jak velký kufr si sebou máte vzít na týdenní dovolenou, tak to záleží opravdu jenom na Vás. Někdo potřebuje velké množství věcí někomu stačí tři trička. Obecně bychom Vám doporučili střední velikost kufru, která je optimální na týdenní cesty. 

Co zabalit do kufru?

Na balení kufru si napište seznam věcí, které sebou potřebujete. Ať už se jedná o kosmetiku, doklady či důležité oblečení. Pokud jedete k moři tak rozhodně nezapomeňte na plavky a ručník. Pokud naopak jedete na hory vemte si sebou teplou čepici a rukavice.