Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Dámské sportovní a turistické tašky

(Počet produktů: 31)

Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Eco friendly
Velikost tašky
Styl

Sportovní taška – nejlepší volba pro fitness a trénink

Sportovní tašky mohou dívky a ženy sehnat v nejrůznějším provedení. Dámská sportovní taška by však měla mít i jisté vlastnosti, díky kterým se nám jen tak nerozpadne. Je dobré zmínit, že by měla být precizně ušita. Švy by neměly nikde trčet a měly by být dokonale zarovnané. Vybíráte-li si dámskou sportovní tašku, vždy musíte zvážit i to, co vše v ní budete chtít nosit. Někdo si vystačí s ručníkem, obuví a funkčním oblečením, jiný si přidá do sportovní tašky sportovní doplňky, jako je např. šejkr, sportovní hodinky, fitness rukavice, podpěrný opasek na zvedání činek apod.. Sportovní tašky můžete využívat na cestování, ale také do posilovny a na trénink. Dobré je, když má sportovní a turistická taška či kabelka více kapes. Snáze tak oddělíte potraviny a tekutiny od zbytku věcí. Menší kapsičky pak mohou posloužit i na klíče, kapesníčky a mobil. Dámská taška do posilovny může vypadat různě. Velké oblíbenosti se těší zejména dámská sportovní taška přes rameno. Je pohodlná a vše máte pěkně po ruce.           

Dámské sportovní tašky – originální střihy pro náročné ženy

Dámské sportovní tašky mohou mít mnoho podob. Velké oblíbenosti se těší zejména značkové dámské sportovní tašky, které nám zaručí kvalitu a neotřelý design. I sportovní kolekce jdou s dobou! Líbit by se vám mohla např. i dámská sportovní taška Nike. K zahození pak není ani dámská sportovní taška Adidas. Obě tyto světové značky si zakládají na precizní výrobě a své produkty navrhují do posledního detailu. Sportovní tašky můžeme dělit podle různých kritérií. Často se setkáme s modely, které disponují popruhy, ale najdeme i kousky bez nich. Dále můžeme tašky dělit na ty, do kterých se vejde A4 a do kterých ne. Pak tu máme sportovní tašky, která lze nosit přes rameno. Dámská sportovní taška přes rameno je velmi praktická. Co se týče designu, máme z čeho vybírat. Můžeme volit minimalistické jednobarevné modely, ale i kousky s potiskem či pestrobarevné sportovní tašky.          

Turistická taška – odolná a dostatečně objemná na víkendové a letní výlety pro aktivní ženy

Jestli-že rády cestujete, bude dámská turistická taška tou pravou volbou i pro vás. Můžete vybírat turistické tašky nejrůznějších barev, střihů a velikostí. Záleží tedy na tom, jak dlouho budete na cestách. Pro víkendové a letní výlety vám zcela jistě postačí taška ve vel M a L. Ano, i s takovým číslováním se můžete v prodejnách a na e-shopech setkat. Turistická taška by pak měla být i kvalitně ušita. Výhodné je i to, je-li taška vyrobena z nepromokavého materiálu. Díky tomu vás nezaskočí ani náhlá přeháňka. Dámská sportovní taška i dámská taška turistická by měly mít dostatečný počet kapes. Co se týče barev, volte v ideálním případě ty tmavší. Při cestování se taška často odkládá na zem apod.., díky tomu snadněji předejdete šmouhám. V kurzu pak budou zejména přírodní odstíny barev. Určitě si tak vyberete i vy tu pravou.           

Dámské sportovní a cestovní tašky – Často kladené otázky

Jakou sportovní tašku vybrat?

Vybíráte-li si dámskou sportovní tašku, musíte zvážit hned několik důležitých kritérií. Taška by měla být dostatečně odolná, aby odolala i nepříznivému počasí. Dále je dobré, aby byla taška precizně zpracovaná. Švy by neměly nikde trčet. Sportovní tašku pak vybíráme i s ohledem na její objem.       

Jakou tašku do posilovny si vybrat?

Taška do posilovny by měla být dostatečně odolná a objemná. Vždy nejdříve zvažte, co vše budete do posilovny potřebovat. Někomu stačí obuv na přezutí a funkční oblečení, jiní si berou s sebou i šejkr, fitness rukavice a třeba i opasek na silové cvičení.