Dámské pouzdra

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Nabídka
Produkty: 266
Zobrazit ID verze

Obal na mobil – praktický doplněk pro každého

Mobil je naším každodenním pomocníkem, bez kterého si těžko umíme představit den. Jsme díky němu v kontaktu s přáteli, vzděláváme se, ale i pracujeme. Abychom jej dostatečně chránili před pádem a poškozením, je na místě ho chránit kvalitním obalem. Ten mobilu poskytuje ochranu proti poškrábání a zvyšuje jeho odolnost při pádech. Kromě praktické funkce nám ale může sloužit jako módní doplněk a čas od času mu dodá nový kabátek. Vybrat si můžete z široké nabídky nejrůznějších druhů pouzder a obalů od silikonových, kožených, plastových nebo TPU.

Při výběru je důležité rozlišovat kryt a pouzdro na mobil. Zatímco pouzdro nám chrání i displej telefonu, kryt je nasazen na zadní straně mobilu, kterému poskytuje ochranu. Displej je v tomto případě možné chránit ještě ochrannou fólií nebo sklíčkem. Volba pouzder a krytů na mobil je rozmanitá – můžete vybírat dle vaší preference peněženkové a knížkové obaly, silikonové kryty, 3D pouzdra, masivní odolná pouzdra, kapsičky, flipflop pouzdra a další. 

Většina pouzder a krytů je vždy určena pro konkrétní mobilní telefon, jinak se může stát, že vám obal nebude pasovat. Poté je na vás, jaký design zvolíte. Klasické jednobarevné obaly jsou univerzálním řešením pro každého, vybrat ale můžete i odvážnější modely nebo 3D pouzdra s veselými motivy nebo nápisy. Na Modivo.cz si vyberete, podle svého gusta.

Dámská pouzdra na karty – široký výběr barev a modelů k dostání na Modivo.cz

Uleví vaší přeplněné peněžence – elegantní pouzdra vám pomohou uschovat kreditní karty i důležité doklady, které chcete mít u sebe. Najít je u nás můžete v nejrůznějším provedení i z rozličných materiálů. Sladit je tak s vaší kabelkou nebo pouzdrem na mobil bude hračka. Kromě estetické funkce vám pomohou karty ochránit před škrábanci. Některé modely bývají chráněny proti nechtěnému načtení. A jsou navíc tak skladné, že je s přehledem schováte i do menších kabelek nebo psaníček!

Elegantní obaly na karty – funkční pomůcka pro každou ženu

Přehledné uložení karet, ale i módní doplněk – to jsou elegantní obaly a pouzdra na karty. Vyhnete se také dlouhému hledání karet v přeplněné peněžence. Poskytne vám organizaci, řád i ochranu. Obaly na karty můžete vybírat z kvalitních pevných materiálů – od pravé kůže po kůži umělou nebo textil. Některé modely poskytují i uzavíratelnou kapsičku na bankovky, lze je tedy využít i jako menší peněženku. 

Na cestách zase oceníte praktické obaly na doklady, které vám pomohou ochránit váš pas i občanku. Budete tak mít všechny potřebné náležitosti na jednom místě, vždy po ruce.

Pouzdra a obaly – nejčastější dotazy

Které pouzdro na mobil nejlépe ochrání váš telefon?

Nejefektivnější ochranu poskytne vašemu mobilu pouzdro, které chrání váš mobil ze všech stran. Mohou to být pouzdra flipová, knížková nebo tzv. kapsy. Mobil vám ale ochrání i zadní kryty – jen je třeba zvolit kvalitní a pevné materiály a nezapomenout na ochranu displeje v podobě skla nebo ochranné fólie.

Jaké je nejpevnější pouzdro na telefon?

Můžete narazit na dva nejčastější materiály krytu – silikon nebo TPU (termoplastický polyuretan). Silikonové kryty jsou tvárnější, nicméně pevnější je kryt z TPU, který nabízí lepší vlastnosti i pevnost. Neméně odolné jsou také kožené obaly a pouzdra.

Pouzdro s klopou nebo bez ní?

Pouzdra na mobil s klopou drží mobil pevně uchycen díky silikonovému obalu uvnitř knížkového pouzdra. Je vhodný pro zákazníky, které preferují vyšší ochranu svého telefonu. Nevýhodou může být, že je před každým použitím mobilu nutné odklopení přední části obalu. Pokud máte mobil v ruce častěji a víte, že by vám tato manipulace vadila, zvažte klasický obal v podobě zadního krytu.