Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Dámské pouzdro na mobil

(Počet produktů: 127)

Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
z 3

Pouzdro na telefon - může nahradit peněženku?

Vaše dámské pouzdro na mobilní telefon nemusí plnit jen svou ochranářskou funkci! Dokáže totiž s přehledem nahradit i malou kabelku. Vyberte si takové, které má řetízek a noste ho s večerními šaty jako psaníčko. Do větších modelů se vám vejde totiž i pár nutností - důležité doklady, pár bankovek a samozřejmě vaše aktuálně nejoblíbenější rtěnka! A kabelku s peněženkou můžete klidně zapomenout doma!

Kožené pouzdro na telefon - perfektní dárek

Hledáte stylový dárek, který udělá radost kamarádce, přítelkyni, mamince nebo třeba babičce? Pak vsaďte na originální kožené pouzdro na telefon! Nejen, že věnujete skutečně stylový módní doplněk, ale zároveň funkční ochranu před rozbitím a poškrábáním. A nebojte se vybírat mezi světovými značkami podle toho, které budoucí majitelky zbožňují! 

Jestli chcete pořídit pouzdro na telefon jako dárek, zjistěte si, jaký telefon dotyčná vlastní. Pak už můžete vybírat přímo například poudro na iPhone, pouzdro na telefon Huawei nebo třeba pouzdro na Samsung. Zapátrejte také po konkrétním typu, ať si ušetříte starosti s vracením tak krásného dárku!

Pouzdro na telefon pro dámy - elegantní nebo funkční?

Elegantní, funkční nebo oboje? U stylových dámských pouzder na mobilní telefon se nemusíte rozhodovat, co upřednostníte. Váš nový obleček pro telefon může splňovat obě kritéria. Podívejte se třeba na nádherné kožené varianty s řetízky, které poskytnou vašemu chytrému miláčkovi ochranu, a zároveň vypadají skvěle!

Hlavní funkcí pouzdra na telefon je ale samozřejmě ochrana. Nikdo nestojí o poškrábaný nebo rozbitý displej. A ruku na srdce - komu se nikdy nestalo, že by mu telefon upadl na zem? Díky správně zvolené ochraně zajistíte, že nebudete muset každý měsíc vyměňovat displej nebo přelepovat sklo. 

Pouzdro na telefon - otázky, na které chcete znát odpověď

Jaké pouzdro na telefon vybrat?

Důležitá informace - pozdro na svůj mobilní telefon rozhodně nemusíte mít jen jedno! Můžete je střídat podle nálady nebo příležitosti, na kterou svůj telefon zrovna berete. A že jich není málo! Vždyť většina žen klidně vyjde z domu bez peněženky, ale bez mobilního telefonu nikoli. Pokud bude stylově oblečen do krásného dámského pouzra na telefon, můžete ho vzít skutečně kamkoli!

Rozhodující by pro vás vždy měly být rozměry pouzdra a jeho určení. Pro některé typy mobilních telefonů dodávají výrobci speciální pouzdra. Jestliže například vlastníte telefon Xiaomi, porozhlédněte se nejdřív po pouzdrech na telefony Xiaomi. Často ale stačí vybírat pouze podle velikosti, takže taste metr a pořádně svůj přístroj změřte!

Kolik stojí pouzdro na telefon?

Cena pouzdra na telefon se obvykle pohybuje od pár stokorun, až do řádů několika tisíc korun. A na čem záleží? Samozřejmě na materiálu, ze kterého je vaše pouzdro vyrobené. Vystačíte si s obyčejnou ochranou zadní strany telefonu z plastu? Nebo potřebujete svůj telefon skutečně stylově obléknout do kůže? To už záleží jen na vás!

Jeho cena se samozřejmě odvíjí také od značky, od které je vyrobené. Dáváte tak najevo, že je pro vás příslušnost ke konkrétní značce důležitá. A to dokonce u takových detailů, jako je právě ochrana vašeho mobilního telefonu.