Dámské roušky

Dámské roušky - jaké budou vhodné?

Dámské roušky se již staly běžnou součástí našich životů. Využijeme je zejména v boji proti  COVID19, nasadit je však můžeme i v prašném či jinak znečištěném prostředí. Je to výborný nástroj prevence proti šíření nežádoucích kapének. K dispozici máme roušky se šňůrkami či typy na gumičky. Volit můžeme textilní roušky s tenkými či tlustými šňůrkami. Na trhu je také celá řada dámských roušek, které disponují kapsičkou na nano filtr. Ten pak můžeme pohodlně vyměnit. Ženské roušky lze navíc prát i v pračce. Obvykle se doporučuje prát je na 60 stupňů. Je však dobré pořídit si více kusů a během týdne je postupně střídat. Roušky pro ženy můžeme sehnat ve sportovních i elegantních verzích. V letošní sezóně budou hitem zejména pastelové barvy. Proč si tedy nepořídit roušku v módních odstínech?! Roušky slouží také jako dámské doplňky, můžeme je tak vkusně ladit s ostatními prvky našeho outfitu.            

Roušky pro ženy - módní a pohodlné řešení

Chceme-li si v rámci možností dopřát pohodlí při nošení dámské roušky, měli bychom vybírat roušky z kvalitních látkových materiálů. Asi nejoblíbenější variantou jsou roušky ze 100% bavlny. Oblíbené jsou také roušky na zavazování. Pohodlné mohou být i roušky na gumičky, neměly by však příliš tlačit na uši a dělat na nich nepříjemné rýhy. Chceme-li být v dámské roušce IN, můžeme si vybírat roušky v módních odstínech a vzorech. Letos pofrčí pastelové odstíny, přírodní barvy a květinové i zvířecí motivy. Jestli-že si pořídíme vzorované roušky, měly bychom jim přizpůsobit i zbytek outfitu. K leopardím, zebrovaným či tygřím rouškám volíme nejlépe jednobarevná minimalistická trička či šaty. Outfit však můžeme doplnit o obuv a doplňky ve zvířecích motivech a vkusně jej tak sjednotit. Do módy se vrací také oblíbená batika. Můžeme tak vybírat z celé řady roušek v tie dye stylu.       

Dámské doplňky - kompletní nabídka na Modivo.cz

Dámské roušky můžeme nakupovat nejen v lékárnách a kamenných obchodech. Velký výběr textilních roušek najdeme i v různých e-shopech. Chceme-li si dopřát opravdu velký výběr sortimentu ochranných roušek, můžeme nakouknout na Modivo.cz. Najdeme zde roušky v mnoha barevných variantách a stylových provedeních. Dámské roušky jsou již součástí kolekcí největších módních značek. Na Modivo.cz tak najdeme roušky od věhlasných značek jako je Guess, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger či Ralph Lauren a dalších. Na Modivo.cz můžeme nakupovat roušky jednotlivě, ale i v sadách. Oblíbené jsou zejména cestovní sady, které disponují i malou ochrannou taštičkou.            

Roušky - často kladené otázky

Jakou dámskou roušku koupit?

Dámské roušky vybíráme nejen dle ceny, ale také podle barev, vzorů a motivů. Dámské roušky se již staly nezbytnou součástí našich outfitů. Výrobci nenechali nic náhodě. K sehnání je tak velké množství dámských roušek s tenkými i tlustými šňůrkami, které mohou obsahovat také kasičku pro nano filtr.          

Jak nosit dámskou roušku?

Ať už respirátor či dámská rouška, oba druhy by měly sedět přímo na míru. Dámská rouška by měla dostatečně těsnit, aby se viry nedostaly k ústům či nosním dírkám přes její okraje. Dámská rouška by však neměla ani příliš naléhat na obličej a zanechávat na něm nepříjemní otlačky a rýhy.       

Jaká rouška bude bezpečná?

Naše textilní rouška bude bezpečná, pokud bude správně naléhat na obličej a nebude nás nikde tlačit ani stahovat. Velmi dobře jsou řešené také textilní roušky, které mají ve své vnitřní části našitou kapsu pro nano filtry. Ty pak lze snadno vyměnit za nové. Látkové roušky nezapomeňte pravidelně prát podle návodu.