Produkty: 56
Zobrazit ID verze

Sportovní podprsenka s vycpávkou - na běhání a na trénink

Sportovní podprsenka může mít mnoho podob. Pokud máte menší poprsí, můžete vsadit na kousky s vycpávkou. Sportovní podprsenka s vycpávkou lze oblékat i pod upnuté topy či pod sportovní trika a tílka. Výbornou volbou jsou tzv. bezešvé podprsenky, které se pod svrškem nevyrýsují. Takto ušité mohou být i sportovní podprsenky na běhání. Při sportu je důležité, aby nám spodní prádlo sedělo na míru. Jinak nebudeme podávat 100% výkony. Nejlepší spodní prádlo je to, které ani nevíte, že máte na sobě. To už se dávno ví. Důležité je tedy volit sportovní podprsenku z kvalitního materiálu, který bude nejen odolný, ale také příjemný na dotek. Sportovní podprsenky by pak měly být i prodyšné. Důležité je, aby dobře odvedly pot od těla. Sportovní verze podprsenek jsou ženám k mání v nejrůznějším barevném provedení. Některé ženy nedají dopustit na černou nebo bílou klasiku, jiné zase rády zkouší nové barvy. Letos budou in ty přírodní a pastelové.

Sportovní podprsenky pro velká i malá prsa

Máte-li bujné poprsí, vybírejte si sportovní podprsenky nadměrných velikostí. Ženy je mohou nakupovat v kamenných prodejnách i na e-shopech. Sportovní podprsenka pro velká prsa by měla mít v ideální případě silná ramínka. Vhodné jsou i modely sportovních podprsenek, které mají v zadní části zpevněná a zkřížená ramínka. Ženy s menším poprsím mohou volit sportovní podprsenky s vycpávkami. I na sport jsou v kolekcích oblíbených značek zastoupeny push-up podprsenky. Ženy s malým poprsím pak mohou volit i podprsenky s tenkými ramínky. Samozřejmě se pak nemusí vyhýbat ani podprsenkám se zkříženými ramínky či se silnými ramínky. Záleží tak tedy na vkusu každé ženy. Dívky a dámy si na sport oblíbily i bezešvé spodní prádlo.

Je push-up sportovní podprsenka pohodlná?

Sportovní podprsenka push up může být samozřejmě i pohodlná. Důležité je, abychom vždy zvolily správnou velikost sportovní podprsenky. To rozhoduje o tom, zda se budeme cítit v podprsence pohodlně či nikoli. Push-up podprsenka se hodí zejména pro ženy, které mají malé poprsí. Dále si ji oblíbily i ženy na mateřské a rodičovské dovolené. Zvláště ženy, které kojily, si tento model sportovní podprsenky nemohou vynachválit. Push-up podprsenka by se vám neměla nikde zařezávat do kůže. Dále by vám však neměla podprsenka odstávat. Na trhu jsou push-up modely modely sportovních podprsenek v trendy přírodních i v pastelových barvách. Vybírat si však můžete i kousky v klasické černé a bílé barvě. Černá a bílá jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Zvláště bílá podprsenka push-up střihu nebude pod bílým trikem vidět. A přesně toho chceme docílit. Sportovní podprsenky na sobě mají často malé či větší logo značky. Krajkové detaily jsou na sportovních kouscích spíše výjimkou.

Sportovní podprsenka – často kladené otázky

Jak vybrat sportovní podprsenku, aby seděla vaší postavě?

Sportovní podprsenku můžete vybírat i podle typu vaší postavy. Máte-li širší hrudník, vsaďte na podprsenky se zkříženými ramínky v zadní části. Pro ženy s bujným poprsím se pak hodí modely sportovních podprsenek, které mají široká ramínka. Ženy s menším poprsím si pak mohou vybírat i podprsenky s tzv. push-up efektem.

Jak si mám vybrat dobrou sportovní podprsenku?

Dobrou sportovní podprsenku musíme vybírat podle typu naší postavy. Při nákupu sportovní podprsenky na e-shopu se musíme řídit obvodem našeho hrudníku. Kvalitní sportovní podprsenka by měla být vyrobená z kvalitních a odolných materiálů. Ty by měly být prodyšné a zároveň pružné.