Dámské kožešiny a kožichy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Délka
Přizpůsobení
Vzor
Produkty: 158
Zobrazit ID verze

Dámská kožešina - jedinečně pohodlná a stylová pro elegantní a náročné ženy

Dámská kožešina vytváří velký prostor pro vytváření zimních stylizací. Umělé, barvené různými barvami, jsou často nejsilnějším prvkem celého oblečení. Hra s módou s kožešinou v hlavní roli je opravdovým zážitkem pro fanoušky tohoto typu oblečení. Dámská kožešina je něco pro ženy, které chtějí vyniknout z davu a upoutat pozornost. Je však třeba pamatovat na několik důležitých pravidel při výběru střihu a jejich barvy, aby vyhovovaly postavě.

Dámský kabát z ovčí kůže - nadčasová ženská volba pro chladné zimní dny

Dámský kabát z ovčí kůže je nejběžnější typ zimního oblečení u žen. Vysoce kvalitní dámské kabáty z ovčí kůže poskytují teplo a pohodlí i ochranu před deštěm. Vydrží vám několik sezón. Ženské kabáty z ovčí kůže jsou nabízeny v široké škále, což platí nejen pro jejich vzhled, ale také pro jejich kvalitu. Vybírejte tyto dámské kabáty z ovčí kůže pečlivě. Vnější povrch výrobku, nazývaný kožešinový velur, by měl mít měkkou a rovnoměrnou srst. Zkontrolujte materiál, zda neobsahuje škrábance, mastné usazeniny, stopy po kapkách, skvrny od solí a stopy lepidla nebo barvy.

Dámská zimní kožešina - elegantní svrchní oděv pro zvláštní příležitosti

Dámská zimní kožešina vypadá nejlépe na štíhlých a vysokých ženách. Dámy si k ní mohou vybrat i boty na podpatku. Kožešina nezpůsobuje optické rozšíření nebo zkrácení postavy. Dámy s objemnějšími tvary, které se nechtějí vzdát tohoto typu svrchního oděvu, by si měly zvolit černé dámské zimní kožešiny, zejména v duetu se světlejšími kalhotami. Kožešina je materiál příjemný na omak, který při správném výběru sluší každému.

Dámské ovčí kožešiny a kožichy - často kladené otázky

  • Jak nosit kabát z ovčí kůže?

Kabát z ovčí kůže je neuvěřitelně praktický, proto je perfektní pro každodenní nošení a elegantní, takže ho lze použít i při procházkách. Kratší kabát se hodí ke kratším šatům. Klasikou jsou kabáty z ovčí kůže v délce bundy. Ty se hodí k tmavě modrým kalhotám, jednoduchému tričku a silnějšímu svetru. Skvělou stylizací je kabát z ovčí kůže se sukní a vysokými kozačkami. Zvolit můžete také klasické kalhoty, rolák a kabát z ovčí kůže.

  • Jsou ovčí kožešiny módní?

Ovčí kožešiny jsou nesmírně módní. Tento příjemný materiál využijete nejen v zimě, ale i v chladnějších podzimních a jarních dnech. Hodí se k nim džíny i sukně.

  • Jak si vybrat dámský kabát z ovčí kůže?

Důležité je zaměřit se na kvalitu materiálu, ale i samotných švů a střihu. Ovčí kůže, ze které je kabát vyroben by neměla obsahovat stopy lepidla a dalších chemikálií. Důležité je zvolit správnou délku a velikost kabátu. Stejně důležitá je jeho barva, kdy nejoblíbenější jsou stále hnědá a černá.

  • Jak nosit kožich stylově?

Kabát z ovčí kůže se stal elegantním oděvem a plně nahradí klasický městský kabát. Vypadá skvěle s džínami i sukně, je vhodný pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Velmi oblíbený je černý kabát s béžovým lemováním.

  • Jak rozlišit pravou kožešinu od umělé?

Existuje mnoho způsobů, jak zjistit, zda je kožešina skutečná. Kromě základního materiálu se podívejte také na délku srsti. Oříznutá srst se stejnou délkou vlasu bude pravděpodobně umělá. U pravé kožešiny se vlasy zpravidla ke konci zužují. Umělá kožešina má navíc nepřirozený lesk. Když se jí dotknete, můžete cítit drsnost, na rozdíl od měkké a jemné přírodní srsti. Upozornit by vás měla také charakteristická vůně pravé kožešiny, která připomíná zvířata. Umělá kůže má nižší hmotnost.