Dámské džínové bundy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Materiál oblečení
Délka
Přizpůsobení
Produkty: 238
Zobrazit ID verze

Džínové bundy - klíč k úspěšnému ženskému stylu

První džínová bunda spatřila světlo světa již před mnoha lety, konkrétně v 19. století. Jejím tvůrcem nebyl nikdo jiný, než sám otec džínového oblečení Levi Strauss. Od té doby se s železnou pravidelností vrací na přehlídková mola i do ulic, aby se znovu a znovu stávala módním trendem. Ač byla původně součástí pánského pracovního oblečení, dnes tvoří nepostradatelnou součást dámského šatníku. Dodává mu lehkost, styl a trochu potřebné drzosti!

Dámské džínové bundy - atraktivní look pro každý den

Džínová bunda odvede svou práci v jakémkoli ročním období! Váš stylový outfit doplní v chladnějších jarních dnech, v létě si ji můžete přehodit přes ramena na večerní akci, na podzim ji doplňte o stylovou šálu nebo šátek a na zimu si pořiďte tu s kožíškem uvnitř, která vás parádně zahřeje. Dámská džínová bunda se lehce stane stálicí na vašem ramínku a prakticky kdykoli vám udělá skvělou službu!

Dámská černá džínová bunda - elegance pro zvláštní příležitosti

Černá džínová bunda je snadno kombinovatelný kousek vašeho šatníku, který si rychle oblíbíte! Hodí se totiž téměř ke všemu! Doplní streetwear outfity stejně skvěle, jako ty sportovní nebo elegantní. Pro elegantnější příležitosti se hodí perfektně! Samozřejmě není vhodná zrovna do divadla nebo podobné formální příležitosti, ale například na rande, na kterém chcete vypadat elegantně vám bude skvělou společnicí! Oblékněte ji třeba k romantickým šatům, halence a sukni nebo chino kalhotám a košili. Budete vypadat báječně!

Dámské džínové bundy - otázky, na které chcete znát odpověď

S čím nosit dámskou džínovou bundu?

Výhodou džínové bundy je její všestrannost! Obléknout ji totiž můžete skutečně téměř ke všemu. Nebojte se jí doplnit své romantické šaty, kterým okamžitě dodá malinko drzosti a lehkosti, stejně jako ostatním romanticky laděným outfitům. Nosit ji můžete k džínům, sukním, teniskám i botám na podpatku. Málokterý kousek vašeho šatníku bude tak univerzální, jako právě džínová bunda!

Jak nosit dámskou džínovou bundu?

Záleží na tom, co po své "džísce" chcete. Je vaším cílem jen stylově doplnit šatník? Pak sáhněte po modré klasice nebo černé džínové bundě. Chcete tak trochu pobuřovat? Nebojte se střihů s širokými rameny, které neskutečně zavání osmdesátými léty. Toužíte po pozornosti? Oblékněte se do barev a rozsviťte tak vše okolo sebe.

Poměrně jednoduše můžete svou džínovou bundu proměňovat také tím, jak ji budete nosit. Rozepnutou, s ohrnutými rukávy, zapnutou, nebo třeba jen přehozenou přes ramena? V každé z těchto úprav bude vypadat trochu jinak a vy se budete cítit, jako byste měla vždy úplně nový kousek ve svém šatníku!

Jak kombinovat džínovou bundu a elegantní styl?

Že džínová bunda nepatří k elegantnímu stylu? To je veliký omyl! Právě naopak - elegantní styl dokáže velmi originálně doplnit. Samozřejmě, není to kousek šatníku, který byste mohla vynést k black tie, ale při neformálních elegantních příležitostech se za ni rozhodně nemusíte stydět. Nebojte se ji vzít k elegantním šatům nebo k upnutým kalhotám a košili. K obojímu bude vypadat božsky!