Dámské nepromokavé bundy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Délka
Přizpůsobení
Vzor
Produkty: 128
Zobrazit ID verze

Dámská bunda do deště - odolná a elegantní do města i do práce

V případě deštivého počasí je vhodné mít v šatníku dámské bundy do deště, které nás ochrání před nepříznivými povětrnostními vlivy. Vybrat si můžete z pestré nabídky nejrůznější typy bund, jak outdoorové na hory, tak elegantní modely vhodné do města i do práce. Univerzální dámská bunda do deště je ideální pro každodenní použití, na cestu do práce, do školy nebo na krátké výlety. Výhodou je poměrně nízká pořizovací cena.

Dámské pláštěnky do deště - nepromokavé a prodyšné, budou perfektně fungovat při sportovních aktivitách

Dámská pláštěnka je perfektní model na hory i na kole. Měla by být vysoce vodotěsná. Na stezce může být silný déšť nebo bouře a nemusíte najít žádný úkryt, proto by pláštěnka v horách měla být vybrána na základě nejvyšší možné odolnosti proti vodě. Rovněž věnujte pozornost kvalitě zpracování a tepelným parametrům.

Lehká a nepromokavá běžecká bunda - ideální pro outdoorové aktivity

Běh v prudkém dešti není dobrý nápad, ale mírné mrholení by nemělo být překážkou při tréninku. Při běhu bude vhodnou alternativou dámská nepromokavá běžecká bunda s dobrou odolností proti vodě a nečistotám. Tento typ bundy by měl být také prodyšný. Alternativou k pláštěnce do deště je lehká softshellová bunda pro běžce.

Mnoho barev a stylových designů bund do deště a kabátů je k dispozici na modivo.cz

Dámská nepromokavá bunda je zpravidla kombinace membránové vrstvy s teplejší podšívkou. Taková bunda je nejen základní ochranou proti dešti, ale také svrchní vrstvou, která nám umožní udržovat tepelný komfort v chladnějším dni. Při výběru bundy do deště věnujte pozornost také její hmotnosti. Mnoho barev a stylových designů dámských bund a kabátů do deště je k dispozici na modivo.cz. Měli bychom si vybrat nepromokavé bundy podle účelu, pro který budou použity. Bunda s vysokou odolností proti vodě a větru nebude fungovat při procházkách v parku, ale pro výlet do hor je lepší nebrat nejjednodušší model s nízkou odolností proti vodě.

Dámské bundy do deště - často kladené otázky

  • Jakou dámskou pláštěnku koupit?

Kvalitní pláštěnka vám bude sloužit mnoho let a model s vysokými parametry může být oporou i při dlouhých cestách za velmi nepříznivých povětrnostních podmínek. Důležité je, aby byla pláštěnka voděoodolná, prodyšná a odolná vůči větru.

  • Jaká dámská pláštěnka do hor?

Pláštěnka do hor by měla mít vyšší odolnost vůči vodě, ideálně mezi 2 000 – 10 000 mm, přičemž pláštěnky s odolností 5 000 mm a výše vás ochrání neomezeně dlouho proti různým intenzitám deště. Důležitá je také prodyšnost. V případě nízké prodyšnosti vám bude horko a dusno. Parametr prodyšnosti se udává v gramech na metr čtvereční za 24 hodin.

  • Jakou dámskou bundu koupit na deštivé jaro?

Typická větrovka bude dobře fungovat v létě i v teplejších jarních dnech, kdy je silný vítr. Bundy tohoto typu jsou velmi dobré jak na výlety, tak pro každodenní použití. Jsou lehké a praktické. Na delší procházky, výlety i cesty do práce se vám budou hodit softshellové bundy. Jedná se o lehké, ale docela teplé, multifunkční bundy s membránou a dobrými termoaktivními a tepelnými vlastnostmi.

  • Jak vybrat správnou velikost dámské bundy?

Každý výrobce má své vlastní různé střihy, proto se velikosti dámských bund různých společností mohou značně lišit. Rozdíly mohou být až jedna nebo dvě velikosti. Při hledání perfektní velikosti dámské bundy bychom měli věnovat pozornost zejména dvěma obvodům: poprsí a bokům. Měřit bychom se měli například ve svetru. Bunda nesmí být těsná.