Dámské nepromokavé větrovky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Materiál oblečení
Zateplení
Kapuce
Produkty: 54
Zobrazit ID verze

Bundy větrovky – množství různých modelů od předních značek na Modivo.cz

Větrovku možná znáte pod pojmem anorak. Právě tenhle typ bundy oceníte zejména pokud fouká silnější vítr nebo pokud prší. Většina větrovek bývá navíc nepromokavá, a tak se z této bundy stane opravdu praktický parťák, který bude mít vždy místo ve vašem šatníku. Na podzimní procházky s dětmi, na pravidelný běh nebo na zahradu. Bundu větrovku oceníte zkrátka v mnoha situacích. Ne každému vyhovuje nosit ven pláštěnku, která vás navíc neochrání před chladem a nenabízí zrovna komfortní způsoby nošení. Dámské větrovky, které právě teplo i komfort nabízí, tak můžete vybírat přesně tady – na Modivo.cz, kde najdete nepřeberné množství různých typů a modelů nejen větrovek, a to od mnoha různých značek. 

Čím se větrovky liší od jiných typů bund?

Bundy větrovky jsou skvělým kouskem do šatníku všech, kteří rádi tráví čas venku, a to za každých podnebných podmínek. Vítr ani déšť vás nepřekvapí, pokud budete mít vždy po ruce právě větrovou bundu. Větrovky jsou vyrobeny z nepromokavých materiálů, které bývají i odolné vůči větru. Narozdíl od běžných bund vás proto potěší jejich praktičnost a funkčnost i v případě, že vás po cestě potká jarní deštík nebo pořádná podzimní přeháňka. Větrovky mívají také mnoho dalších praktických vychytávek – stahování na gumu, kapuci nebo kapsy. Pokud jste rádi v přírodě nebo na zahradě, právě větrovka je pro vás skvělou volbou, díky které nemusíte dělat kompromisy, a můžete si tak užívat čas mimo domov za každého počasí. S kvalitní větrovkou vás nepřekvapí počasí a vy můžete dýchat čerstvý vzduch.

Dámská větrovka – vaše ochrana v upršených, studených a větrných dnech

Větrovka si najde své čestné místo ve vašem šatníku už pro její nekonečnou praktičnost a funkčnost. Do lesa, do města i na procházku kolem domu – přesně tady právě bundu větrovku zajisté využijete. Ať už potřebujete volné ruce k venčení psa nebo vám není pohodlné do deště oblékat klasickou pláštěnku, právě pro vás bude ideálním řešením nepromokavá větrovka s kapucí, která vás v upršeném dni ochrání před kapkami vody a navíc poskytne dostatek komfortu a tepla. I v chladných nebo větrných dnech ale bude skvělou volbou – už její název říká, že právě tahle bunda bude do větru jako dělaná. Užijte si každodenní aktivity naplno za každého počasí díky větrovce, která se stane nepostradatelným kouskem ve vašem šatníku. Vybírejte z nabídky na Modivo.cz a déšť ani vítr nebudou překážkami na vašich každodenních cestách.

Nejčastější otázky (FAQ)

Co je to anorak/větrovka?

Větrovka, větrová bunda nebo také anorak je bunda, která vás ochrání v upršených, chladných a větrných dnech. Díky materiálům, ze kterých je vyrobená, zaručuje dostatek tepla a komfortu pro každodenní aktivity. Především je ale nepromokavá a větruodolná.

Bunda větrovka – k čemu slouží?

Větrovku oceníte ve větru i dešti, kdy vás díky materiálům, ze kterých je vyrobena, ochrání před nepřízní počasí. Vy tak můžete trávit čas venku s dětmi nebo se psem i v sychravých dnech. 

Jaký je význam slova anorak? 

Z jazyka Inuitů je slovo překládáno doslova jako „něco proti větru". Pod pojmem anorak se tak skrývá delší bunda/parka s kapucí, která vás ochrání před větrem i deštěm.