Dámské kožené bundy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Délka
Přizpůsobení
Materiál oblečení
Produkty: 201
Zobrazit ID verze

Dámské kožené bundy - vynikající ochrana proti chladu; svoboda pohybu a vysoká odolnost na denní bázi

Dámské kožené bundy jsou nejčastěji dostupné v černé a hnědé barvě, i když z tohoto pravidla existují i výjimky. Můžete si vybrat hladké modely, ale také zdobené cvočky, sponami nebo prošíváním. Kožené bundy jsou vyrobeny z pravé kůže, případně je bunda doplněna o kombinaci polyesterové a bavlněné podšívky. Pokud stále váháte investovat do kožené bundy, nebojte se. Můžete si být jisti, že vám bude sloužit po mnoho dalších období. I když se na ní v průběhu času objeví oděrky, uchová si své nadčasové kouzlo. Je vynikající ochranou proti chladu, přinese vám svobodu pohybu i vysokou odolnost při každodenním nošení.

Dámské kožené bundy - jednoduchý střih ideální pro zvláštní příležitosti

Historie kožených bund začala téměř před 100 lety, ale do dámské módy vstoupily natrvalo v padesátých letech s takovými modely jako je dámská kožená bunda z katalogu Harley-Davidson z roku 1954. Od té doby, navzdory času, dámské velké kožené bundy nevycházejí z módy a získávají nové generace obdivovatelů. Jsou praktické a pohodlné na nošení a skvěle doplňují každodenní styl. Dámské kožené bundy jsou prvkem oděvu, který se hodí prakticky ke všemu. Můžete si k nim vzít šaty, sukně nebo kalhoty, pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti.

Dámské kožené bundy - široký výběr modelů pro každou sezónu

Dámská kožená bunda, džíny rovného střihu a tričko s módním potiskem - to je klasický set, po kterém sáhne mnoho žen. Rostoucí popularita tohoto typu ležérního stylingu způsobila, že se kožené bundy rychle staly běžným vybavením našeho šatníku. Koženou bundu lze nosit kdykoli během roku. V chladném podzimu nebo zimě bude tento druh svrchního oděvu, vyrobený z kombinace lícové kůže a ekologické kožešiny, obzvláště vhodný. Dámské kožené bundy s kožešinou jsou velmi stylové.

Dámské zimní kožené bundy - elegantní alternativa k zimnímu kabátu

Pokud hledáte teplé oblečení, které vás ochrání před chladem, deštěm nebo sněhem, dámské zimní kožené bundy určitě splní vaše očekávání. Vyberte takovou, která má izolační vrstvu. Některé modely mají také originální límce z ovčí kůže nebo rouna. Vhodná podsada a ozdoba vám zajistí dobrou ochranu před podzimními a zimními povětrnostními podmínkami.

Dámská kožená bunda - často kladené otázky

  • Jak si vybrat dámskou koženou bundu?

Na jedné straně by měla být kožená bunda spíše přizpůsobena, na druhé straně - musí být dostatečně volná, aby pod ní bylo možné vtěsnat silný svetr. Pokud jde o délku, bude nejuniverzálnější klasická bunda končící u linie boků. Zajímavé mohou být i kratší nebo delší modely, které už ale nebudete nosit ke všemu a největší výhodou kožené bundy je její univerzálnost.

  • Z jaké kůže je nejlepší dámskou bundu koupit?

Důležitými aspekty ovlivňujícími naše pocity při používání bundy jsou: kvalita kůže, struktura, měkkost, hladkost a tloušťka kůže. Kůže hovězí kůže je tuhá, odolná a může být obtížné ji rozbít. Bunda z hovězí kůže vás ochrání a nebude se časem opotřebovávat. Jiné běžné druhy kůže jsou kozí kůže a jehněčí kůže. Kozí kůže je lehčí než hovězí kůže a je téměř stejně odolná. Jehněčí kůže je velmi měkká a hladká, ale výsledkem je křehčí.

  • Kde koupit dámskou koženou bundu?

Kvalitní dámskou koženou bundu koupíte na modivo.cz. Najdete zde široký výběr kožených bund, které můžete nosit po celý rok.

  • Roztáhne se kožená bunda tak, aby byla pohodlná?

Kožená bunda se neroztáhne, je potřeba ji vybírat tak, abyste přizpůsobili její střih a velikost své postavě.

  • Kožená bunda - těsná nebo volná, co bude lepší?

Příliš volné střihy a nadměrné velikosti činí siluetu těžkou a neatraktivní. Skutečnou klasikou je však kožená bunda, která dokonale obejme tělo a působí jako druhá kůže. Tato bunda by neměla být úplně těsná, dbejte na pohodlí při nošení a plnou svobodu pohybu.