Sportovní nabídka pro ženy

Produkty: 5 509
Zobrazit ID verze

Sportovní spodní prádlo pro ženy. Vsaďte na kvalitní sportovní podprsenky

Mnoho žen si myslí, že nákup sportovní podprsenky je hlavně pro pohodlí a v případě menších prsou se bez ní snadno obejdete. Opak je však pravdou. Ke zpevnění poprsí potřebujete sportovní podprsenku a gravitační síla funguje stejně, bez ohledu na velikost. Když běžíte nebo se odrážíte, vaše poprsí se neustále pohybuje nahoru a dolů. Každý váš krok zvedne prsa asi o 9 cm a po kilometru běhu se tato hodnota zvyšuje dokonce až na 85–90 cm! Prsa nemají přirozenou oporu v podobě svalů, jsou z kůže a podélné pojivové tkáně. Tato tkáň se v důsledku pohybu roztahuje a po deformaci se nevrací do původní podoby. Ženská móda nabízí širokou škálu sportovních podprsenek. Správně zvolená sportovní podprsenka udržuje prsa ve stálé poloze blízko hrudníku - pak těžiště spočívá na trupu a je investicí do zdraví a dobré kondice. Vyberte si proto kvalitní sportovní oblečení.

Dámské sportovní soupravy od nejlepších výrobců

Dokonalý vzhled zajišťuje nejen precizně vytvarované tělo, ale především vhodně zvolený outfit. Náš internetový obchod je virtuálním místem, kde se najde každá aktivní žena - dlouholetá milovnice sportu i nováček, který chce začít své dobrodružství v posilovně. Vybrat si můžete kolekce dámského sportovního oblečení přímo od nejlepších producentů. Proč se vyplatí kupovat dámské sportovní soupravy od nejlepších výrobců do tělocvičny? Předně proto, že vám náš sortiment nabízí skutečné bohatství oblečení vyrobeného z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu jsou jednotlivé prvky oblečení do tělocvičny - topy, legíny nebo dámské šortky příjemné na dotek, struktura materiálu umožňuje pokožce volně dýchat a zároveň odvádí pot ven, takže během tréninku budete nejen vypadejte fenomenálně, ale hlavně se budete cítit pohodlně. Dámský sportovní set nabízený v našem obchodě je ideální pro jakýkoli typ tréninku - v tělocvičně, trailovém běhu či na procházce.

Dámská sportovní móda - jaké oblečení a doplňky byste si měli vybrat?

Když den nevyžaduje žádné schůzky ani obchodní povinnosti, většina žen volí pohodlné a praktické outfity, které nijak neomezují v pohybu. Sportovní styl byl kdysi spojován hlavně s fyzickou aktivitou, takže se nejčastěji vyskytoval v tělocvičně nebo na městské běžecké a cyklistické trase.
Od doby, kdy se z fitness nebo tréninku stala oblíbená forma fyzické aktivity, pronikl sportovní styl do dámského šatníku a tak se sportovní oblečení používá i v jiných situacích. Co je dámská sportovní móda? Předně je to volné a pohodlné oblečení. To znamená vyhýbat se oděvům omezujícím pohyb, ale také elegantním a formálním doplňkům, jako je ozdobná kabelka nebo vysoké podpatky. Sportovní styling je ten, ve kterém strávíte aktivně celý den a přesto budete v pohodlí.

Dámské sportovní oblečení - často kladené otázky

Jak prát sportovní oblečení?

Veškeré sportovní oblečení pereme na 30-40 stupňů. Špatné teploty praní mohou způsobit, že oblečení ztratí své „prodyšné“ vlastnosti. Vzhledem k tomu, že cena takového oblečení je poměrně vysoká, byla by škoda, kdyby se dva měsíce po nákupu termoaktivní blůza proměnila v běžné tričko.

Jak si vybrat sportovní podprsenku

Měla by podporovat a zvedat prsa, která se musí vejít do košíčků, kostice by měly přiléhat k hrudníku kolem prsou a podprsenka - zůstat na stejné úrovni vzadu i vpředu (bez zvedání zad nahoru).

Jak odstranit zápach potu z oblečení?

V první řadě zavěste oblečení, aby ihned po tréninku uschlo. Nezapomeňte si také vyprat oblečení po každém tréninku. Pravidelně se převlékněte, abyste zabránili množení bakterií.