Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Buckety

(Počet produktů: 78)

Seřadit / Filtrovat
Cena 306 Kč - 3931 Kč
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Eco friendly
Typ produktu
Provedení
z 2

Dámské bucket klobouky - módní ochrana před sluncem

S příchodem teplého počasí se dámy začínají poohlížet po vzdušném oblečení. K letním outfitům bychom si neměly zapomenout pořídit ani na stylové doplňky. Jedním z nich jsou i dámské bucket klobouky. Jedná se o cyklicky se do módy vracející trend, který zažil asi největší boom v 90. letech. Bucket klobouky mohou mít různě širokou a tvarovatelnou krempu. Některé ženy je nosí s krempou staženou směrem k zemi, jiné ji zase ležérně povyhrnou nahoru. Ať tak či tak, i menší dámské klobouky nám zaručí ochranu před nebezpečnými slunečními paprsky. Zvláště v letní sezóně umí být slunce dosti nepříjemné. Nošením klobouku tak lehce předejdeme úpalu či úžehu. Také se nám poděkuje naše oční okolí. Bucket klobouky můžeme nakupovat v různých barevných kombinacích. V nabídce jsou klobouky v elegantním i sportovně laděném provedení. Záleží tedy pouze na nás a našem jedinečném vkusu.               

Dámské klobouky - trendy vzhled v létě

Abychom šly v létě s dobou, budeme muset do našich šatníků zařadit i módní dámské bucket klobouky. Kombinovat je můžeme se sportovním i elegantním oblečením. Trendy budeme zejména v kloboucích v pastelových a přírodních odstínech. V letošní sezóně nic nezkazíme ani klobouky s květinovými vzory a zvířecími motivy. Květinové klobouky lze nakupovat s malými i velkými kvítky. Vedle nešlápnete ani s bucket kloboukem v čistě bílém provedení. Ale pozor! Bílé klobouky se budou letos nosit zejména v rámci celobílých outfitů. K sněhovému klobouku tak nezapomeňte obléci bílé šaty či šortky a outfit nezapomeňte doladit např. bílými sneakersy.         

Klobouky - zajímavé vzory a styly dostupné na Modivo.cz

Chceme-li být IN, měly bychom se orientovat také v nejnovějších módních trendech. V letošní sezóně budou v kurzu zejména pastelové a přírodní odstíny barev, doplněné o květované vzory či zvířecí motivy. Jste-li milovníky nákupů online, podívejte se např. na webové stránky Modivo.cz. Zde si vybere každá z vás. V nabídce jsou sportovní i elegantní verze dámských klobouků. Bucket klobouky zde můžete vybírat i v zmíněných trendy barvách a vzorech. Ženy si oblíbily zejména světle růžový a trávově zelený odstín. Velmi elegantně budete vypadat také v černém klobouku, který lze kombinovat s jakkoli barevným oblečením. Černý klobouk najdete na Modivo.cz v elegantním matném i extravagantním lesklém provedením.           

Dámské bucket klobouky - často kladené otázky

Jaký klobouk zvolit pro kulatý typ obličeje?

Při výběru dámského klobouku je vhodné, abychom se řídily i tvarem našeho obličeje. Díky optickým kouzlům můžeme dosáhnou skvělého výsledku. Dámám s kulatým tvarem obličeje bude slušet zejména takový typ klobouku, který jej zvládne opticky zúžit. Výborným řešením je tak např. dámský bucket klobouk s širokým klopeným okrajem, který obličej protáhne.

Jaký klobouk vybrat ke krátkým vlasům?

Ženy, které mají krátké vlasy, by měly volit klobouky s užší krempou. Díky tomu je možné, aby vykoukl jejich krátký účes a la mikádo. Jestli-že jste ostříhané tzv. na ježka, můžete se poohlédnout i po kloboucích s širší krempou a sladit je vkusně s ostatními doplňky vašeho outfitu. Výborně pak vypadají klobouky se stužkou, která má stejnou barvu jako naše boty či kabelka.       

Jaký dámský klobouk zvolit na léto?

Když si vybíráme klobouk na léto, měly bychom zvážit více faktorů. Zejména pak to, k jaké příležitosti jej budeme nosit. Na trhu je celá řada klobouků, které se hodí pro outdoorové aktivity i pro každodenní nošení. Mezi nejoblíbenější typy klobouků patří dámský slamák a bucket klobouk.