Dámské doplňky k obuvi

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Nabídka
Produkty: 35
Zobrazit ID verze

Příslušenství pro čištění obuvi - široká škála hůlek a impregnace na Modivo.cz

Boty jsou základem našeho šatníku. Bez ohledu na to, zda mluvíme o horolezectví nebo o cestě do města, je těžké se obejít bez správné obuvi. A co je podstatnou vlastností dobré obuvi? Za prvé, odolnost proti vodě a trvanlivost – jedna vlastnost úzce souvisí s druhou. Aby nám boty sloužily mnoho let, nestojí za to šetřit na údržbě a impregnaci, je třeba zvolit vhodné příslušenství k obuvi. Právě pravidelné čištění a aplikace přípravků chránících před vodou a špínou nám umožní vychutnat si pohodlí a bezpečnost chůze. Voda v botách není jen nepříjemnost - hromadící se vlhkost může vést k odření nebo rychlému ochlazení těla, což je jednoduchý způsob, jak tuto nemoc zachytit. Jednoduše řečeno, impregnace má chránit materiál - v tomto případě povrch boty - před vodou a jinými vnějšími faktory, které by mohly prvek poškodit. Pokud to provádíme dobře a používáme vhodné kvalitní přípravky, můžeme našim botám poskytnout dlouhodobou a účinnou ochranu. Na Modivo.cz najdete širokou škálu hůlek a impregnace.

Soupravy pro péči o boty - čistota a dobrý stav díky příslušenství obuvi dostupnému online na Modivo.cz

Aby nám obu vydržela dlouho, je potřeba ji také pravidelně čistit. Soupravy na čištění obuvi pořídíte na Modivo.cz za super ceny. Jak pečovat o boty? Potřebujete k tomu vhodné obuvnické doplňky. Rozhodně nejlepší je odstranit nečistoty (bláto, zbytky sněhu atd.) ihned po návratu domů. Povrch z lícové kůže lze snadno čistit kartáčkem nebo vlhkou houbou. Semiš nebo nubuk bude pro nás o něco obtížnější díky charakteristické struktuře. V tomto případě buďte opatrní s kartáči a raději se rozhodněte pro čištění pomocí houby.

Příslušenství pro čištění obuvi - funkční prvek vašeho šatníku

Čištění bot je nutné ve dvou případech - když se zašpiní a když je alespoň neplánujete obout pár týdnů. Každá obuv, bez ohledu na materiál nebo účel, by měla být umístěna na stabilním podkladu, aby měl každý pár bot svůj vlastní prostor. Neskládejte je na sebe, nadměrně je nemačkejte ani je neházejte volně na spodní část skříně. Boty bychom měli čistit vždy, když přijdeme z venku nebo se chystáme do společnosti. Dobře vyčištěná obuv je naší vizitkou. Soupravy na čištění obuvi by vám doma nemělo chybět.

Dámské stromky na boty - praktická volba nutná v každém domě

Zajímavým doplňkem jsou dámské stromky na boty. Jedná se o perfektní pomůcku pro majitele kožené obuvi. S pomocí stromku ji snadno roztáhnete. Někteří lidé se dívají na dřevěné vložky do bot jako na zbytečný nákup, ale stromky do obuvi jsou zásadní pro udržení bot v úžasném stavu, jak postupně stárnou.

Obuvnické doplňky - nejčastější dotazy

Jaké příslušenství zvolit k čištění kožených bot?

K ochraně kožené obuvi potřebujete správnou impregnaci. Na čištění kožené obuvi si pořiďte malý kartáček nebo houbičku.

Čím čistit sportovní obuv?

Čistit sportovní obuv můžete v ruce pomocí kartáčku či houbičky a s vodou. Také je můžete dát prát do pračky na šetrný program. U gumových částí můžete použít bělidlo.

Čím prát semišové boty?

Péče o semišové boty je nezbytná. Je proto důležité si koupit kartáč na semišové boty. Nejlepší je vybrat ten s jemnými štětinami a použít jej na suchou obuv hned po návratu domů / v kanceláři nebo ráno před odjezdem. Semiš je přírodní kůže, která netoleruje kontakt s vodou, zejména při úplném ponoření. Praní semišových bot v pračce pravděpodobně povede k deformaci a změně barvy materiálu.

Jak používat boty?

Aby vám boty co nejdéle vydržely, používejte je v souladu s typem zvolené obuvi a dle pokynů výrobce. Nezapomeňte na jejich pravidelnou údržbu.