Dámské čepice, šály, rukavice

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Materiál oblečení
Styl
Nabídka
Produkty: 3 430
Zobrazit ID verze

Módní dámské doplňky - pro každou příležitost

Chceme-li být trendy, měli bychom do svých šatníků zařadit i stylové doplňky. I maličký doplněk dokáže proměnit náš outfit v neodolatelný model. Na trhu jsou pánské i dámské doplňky k oděvu, které se nabízí v různém stylu i barevném provedení. Vybírat můžeme z širokého repertoáru rukavic a klobouků, šálů i šátků, náušníků a čelenek. V nabídce jsou také módní čepice a v neposlední řadě roušky. Ty se již staly nezbytnou součástí našich outfitů a výrobci světových značek to patřičně reflektují ve svých kolekcích. Nezapomínejte, že by k sobě měly všechny doplňky barevně ladit. Zaměříme-li se na materiály, vedou zejména ty přírodního typu. V kurzu jsou tak zejména kožené, bavlněné či lněné materiály, které myslí i na naši přírodu. Udržitelnost je ostatně jedním z největších témat dnešní doby.       

Doplňky k oděvům - módní doplňky pro zvláštní příležitosti

Hledáme-li módní doplňky k oděvu, s kterými se blýskneme na oslavě narozenin, promoci či na svatbě, můžeme se zaměřit na doplňky v trendy barvách. V letošní sezóně budou v kurzu zejména pastelové odstíny. Meruňková, krémová, pistáciová či snad něžná fialková? V těch všech zazáříte! Nic však nezkazíte ani černou a bílou klasikou. Ale pozor! Bílá se bude letos nosit především v celobílých outfitech. Zaměříme-li se blíže na vzory a motivy, pofrčí ty květinové a zvířecí. IN tak budete v doplňcích s malými kvítky i maxi květy. Pro milovníky extravagance se nabízí doplňky v leopardích, zebrovaných, krokodýlích či tygrovaných motivech. Tyto kousky však raději doplňte minimalisticky laděným oblečením. Je dobré mít na mysli, že méně znamená více. K jednobarevným outfitům tak využijte nabídky pestrobarevných doplňků či doplňků s motivy a vzory. K vícebarevnému oblečení pak vybírejte minimalistické doplňky v decentních či neutrálních odstínech. Muži si oblíbili především minimalistické jednobarevné pánské doplňky k oděvům, ženy zase častěji sáhnou po doplňcích s dekoracemi a zdobením.           

Dámské doplňky - elegantní volba na každodenní nošení a do města

Na každodenní nošení se výborně hodí doplňky v neutrálních barvách. Řadíme sem zejména bílou a černou barvu, která lze kombinovat prakticky s jakkoli barevným oblečením. Výbornou volbou je také stříbrná a zlatá barva, která nás patřičně rozzáří. Výhodou je, že můžeme tyto barvy sladit i s našimi zlatými či mosaznými a stříbrnými šperky. Abychom dodaly outfitu šmrnc, můžeme pak volit kabelky se zlatými a stříbrnými řetízky, pánové mohou sáhnout po taškách přes rameno se stříbrnou či zlatou sponou. Velmi elegantně pak působí, sladíme-li naše doplňky i s obuví. Stačí pár stříbrných prvků, jako jsou např. blyštivé stříbrné kamínky či opět spony a cvočky a máme vyhráno.          

Doplňky - často kladené otázky

Které doplňky k oděvům zvolit?

Chceme-li se blýsknout, měli bychom do svých šatníků vybírat stylové dámské i pánské doplňky. Na výběr máme čepice a klobouky, čelenky i rukavice. Zapomínat bychom neměli ani na chrániče na uši či tolik potřebné roušky.  

Jaké doplňky pro elegantní příležitosti?

Hledáme-li doplňky k svátečním událostem, poslouží nám kousky v zářivé stříbrné a zlaté barvě. Elegantně také působí, když mají naše doplňky dekorace či zdobení. Kamínky, přezky, cvočky a výšivky, to vše nám módní kolekce nabízí. Důležité však je, aby k sobě naše doplňky barevně ladily.     

Jaké doplňky na léto koupit?

Potřebujeme-li si pořídit doplňky na letní sezónu, měli bychom se poohlédnout po stylových kloboucích a čepicích. Ty nás snadno ochrání před nepříjemnými ostrými slunečními paprsky. Také je vhodné pořídit si do svého šatníku lehký šátek, který snadno uskladníme a můžeme jej vytáhnout za chladných letních večerů.