Produkty: 513
Zobrazit ID verze

Dámská kombinéza - stylový výtvor pro zvláštní příležitosti pro ženy, které oceňují eleganci a jednoduchost

Původně kombinéza sloužila jako pracovní oděv, nosily ji lidé, kteří si při práci museli chránit svá těla. Teprve v roce 1986 je světoznámý módní návrhář Yves Saint Laurent uvedl do salónů. Od té doby se dámské kombinézy staly trvalou součástí módních outfitů. Dnes má tento jednodílný oděv mnoho různých střihů a stylů. K dispozici jsou elegantní kombinézy vyrobené z drahých materiálů a neformální kombinézy s krátkými nohavicemi. Dámský overal má mnoho výhod. Dámská kombinéza je oděv, který si můžete obléknout na speciální příležitosti, například na svatbu, křtiny či na nejrůznější rodinné oslavy. Kombinézy jako večerní oblek jsou elegantnější a stylovější. Horní část je obvykle vyrobena z krajky. Na trhu najdete mnoho kombinéz s vázáním či s flitry. Takové flitry mohou zdobit horní část obleku, ale také představují například flitrový pásek. Doporučujeme pudrově růžovou kombinézu s doutníkovými střihem nohavic a bílým krajkovým topem. Tento model bude ideální pro křty nebo svatby. Bude vypadat skvěle s vysokými podpatky nebo sandály a práškově růžovou nebo bílou bundou. Druhou vhodnou volbou, ve které budete neskutečně krásná, je béžový model se zlatým flitrovým opaskem. Zlatý přízvuk odkazuje na luxus a eleganci, zvolte k němu boty a kabelku ve zlatém tónu.

Letní kombinéza - stylový a příjemný vzhled na denní bázi i do práce

Elegantní letní kombinéza v tlumených barvách se skvěle hodí do práce. Její výhodou oproti šatům je, že je pohodlnější, neomezuje pohyb a poskytuje větší svobodu. Výběrem dámské kombinézy s krátkým rukávem získáte prakticky připravený styl pro práci v letních dnech. Nejlepší volbou jsou tlumené tmavé barvy: tmavě modrá, černá, vínová nebo světlá béžová nebo práškově růžová. Podle vašich osobních preferencí si vyberte kombinézu s krátkými či dlouhými nohavicemi. Takové střihy kombinéz jsou pro léto typickým ležérním stylem. Hodí se k žabkám, sandálům a teniskám. Můžete si je obléci na výlet k moři nebo na nákupy v galerii. Stačí si vybrat správnou tašku a šperky, např. náramek, které perfektně vyváží postavu. Dalším doporučeným modelem, který můžete každý den nosit do kavárny nebo klubu, je volná dámská černá kombinéza. Oblek má volné, široké konce nohavic, připomínající volnou sukni. Top je ležérní s lodičkovým výstřihem. Je to také skvělý návrh pro menší neoficiální oslavy a večírky. Pokud jde o jednobarevné kombinézy, zajímavou volbou budou modely se vzory s květinami nebo listy. Taková kombinéza má typický letní výraz.

Dámská kombinéza - nejčastější dotazy

Jak nosit dámskou kombinézu?

Dámskou kombinézu noste na denní nošení i do práce. Můžete k ní zvolit nízké či vysoké boty a zajímavé doplňky.

Jaký druh dámské kombinézy na denní nošení?

Na denní nošení zvolte jednoduchou kombinézu v pastelových barvách. V létě sáhněte po krátkých nohavicích. Kombinéza na denní nošení nevyžaduje žádné dekorativní prvky ani flitry či lesklé barvy.

Kde koupit dámskou kombinézu?

Dámskou kombinézu můžete zakoupit na Modivo.cz. Najdete zde pestrou nabídku modelů od předních českých i světových módních značek.