Kožené šaty

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Délka
Rukáv
Výstřih
Produkty: 37
Zobrazit ID verze

Kožené šaty - nutnost pro každou stylovou ženu

Chceme-li náš šatník obohatit o kapku extravagance a luxusu, můžeme si pořídit stylové dámské kožené šaty. Jestliže nechceme investovat do pravé kůže, máme na výběr také z velkého množství imitovaných kožených kousků. Na své si tak přijde opravdu každá z nás. Kožené šaty jsou k sehnání v nejrůznějších střizích, barvách a délkách. Nejčastěji jsou k dostání v kůži ze 100% lícové usně. Imitované modely pak tvoří zejména polyesterová a elastanová vlákna. Ta dodají šatům potřebnou pružnost. Podíváme-li se blíže na střihy, můžeme vybírat šaty z kategorií slim fit, regular fit a relaxed fit. Šaty ve slim provedení krásně kopírují ženskou postavu. Za zmínku stojí i ostatní zmíněné střihy šatů, které jsou vzdušnější a velmi pohodlné. Co se týče barev, vede černá varianta. Kožené a imitované šaty lze však sehnat i v červené či modré variantě. Na trhu jsou k sehnání šaty v krátké, polodlouhé a dlouhé verzi. Záleží tedy pouze na nás ženách, v kterých se budeme cítit pohodlně. Na výběr máme také z různých typů výstřihů. Volit můžeme kulatý výstřih, srdcovitý výstřih či výstřih do V. Ten nám opticky prodlouží krk. Srdcový výstřih působí velmi pěkné s delším střihem šatů. V nabídce jsou dokonce i košilové typy výstřihu. Rukávy můžeme volit v ¾, krátké i dlouhé variantě. K sehnání jsou také šaty se špagetovými ramínky. Setkat se můžeme i s koženými šaty bez ramínek.                                   

Dámské kožené šaty - nadčasová móda, která vám umožní cítit se smyslně a elegantně

Jestli-že si přejeme být elegantní a sexy zároveň, určitě jsou kožené šaty dobrou volbou. Kožené šaty sluší opálené i světlejší pokožce, tmavovláskám, rudovláskám i blondýnkám. A navíc, kožené šaty jsou na ženské postavě zkrátka neodolatelné. Kůže sama o sobě evokuje divokost, smyslnost a eleganci zároveň. Velmi pěkně působí, když naše kožené šaty sladíme i s koženými doplňky a obuví. Černé šaty můžeme sladit i s barevnými doplňky. Velké oblibě se těší černozlatá a černočervená varianta.        

Kožené šaty - vysněné oblečení na obchodní jednání nebo do města

Kožené šaty nemusíme nosit pouze na večerní události či rande. V dnešní době si je můžeme dovolit obléci i na pracovní schůzku či konferenci. Při volbě kožených šatů do práce bychom však měly volit decentní výstřihy a šaty s délkou alespoň ke kolenům. Hluboké výstřihy a krátké kožené šaty bude lepší ponechat na večírky a neformální události. Pro pracovní příležitosti se také hodí kožené šaty košilového střihu. Do těch dámy nosí zejména trika a blůzy polorolákového typu. Celkový outfit pak můžeme doplnit černou koženou kabelkou či koženou taškou na notebook. Nazout pak můžeme elegantní kožené mokasíny, polobotky či kozačky.                 

Dámské šaty - často kladené otázky

Které dámské kožené šaty budou vhodné na každodenní nošení?

Na každodenní nošení můžeme volit kožené šaty nejrůznějších délek a střihů. Mezi ženami se těší velké oblíbenosti kožené šaty, které končí těsně nad koleny a mají krátký nebo tříčtvrteční rukáv.   

Jak si vybrat velikost kožených šatů?

Velikost kožených šatů vybíráme dle obvodu hrudníku, pasu a boků. Volit můžeme šaty nad kolena i na zem.        

Z jaké látky jsou vyrobeny vysoce kvalitní kožené šaty?

Vysoce kvalitní kožené šaty můžeme sehnat v  100% lícové usni. Nejčastěji se můžeme setkat s kvalitním jehněčím typem.     

Jak si vybrat dámské šaty pro oficiální příležitost?

Dámské šaty pro oficiální příležitosti můžeme vybírat z pravé a imitované kůže. K slavnostním událostem vybíráme ideálně šaty s decentním výstřihem a v délkách ke kolenům.