Dámské plavky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Vzor
Střih kalhotek
Nabídka
Produkty: 2 385
Zobrazit ID verze

Překrásné plavky pro dámy - zajímavé střihy a módní design

Procházíte se po pláži a cítíte se skvěle! Horký písek vás pálí do nohou, cítíte vůni opalovacího krému a v ruce svíráte skvělý osvěžující drink. A samozřejmě si užíváte to, že ve svých plavkách vypadáte báječně! A je úplně jedno, jestli dáváte přednost jednodílným plavkám nebo bikinám, jestli milujete sportovní střih, nebo i na pláži jste elegantní. Současné plavkové trendy vám umožní prakticky cokoli! Neonové barvy, zvířecí potisky, monochromatické celky - rozhodně je z čeho si vybírat. A na pláži budete za hvězdu!

Dámské plavky - elegantní střihy i sportovní styl pro aktivní ženy

To, jestli sáhnete po elegantních plavkách nebo sportovní stylu samozřejmě záleží, na co plavky potřebujete. Chcete oslňovat na pláži nebo u bazénu a vaší největší vášní je opalování, polehávání na lehátku a pomalá cesta k baru? Pak klidně sáhněte po elegantních plavkách, ve kterých uděláte velkou parádu. Jen pozor - některé plavky jsou tak důmyslně střižené, že je lepší se nejprve trochu opálit, než si je vezmete na sebe. Ale potom - wau!

Pokud jste naopak sportovkyně a svůj čas trávíte plaváním, běháním po pláži a milujete beach volejbal, rozhodněte se pro sportovnější střihy. Nemusí se nutně jednat o jednodílnou klasiku! Sportovní a pohodlné střihy, které vás ani při sportu nezradí, najdete i u dvoudílných plavek. 

Černé plavky - nestárnoucí styl a pohodlí na pláž i k bazénu

Černá klasika - tak by se daly nazvat černé plavky. Elegantní, univerzální a zároveň neskutečně sexy. Černá barva perfektně sedí jak bikinám, tak jednodílným plavkám. Zajímavé průstřihy a řešení plavek pak už mohou být jen třešničkou na dortu.

Dámské plavky - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Samozřejmě, i při výběru plavek zohledněte to, jakou postavu máte. Máte postavu typu jablka s plnějším bříškem? Volte vyšší kalhotky nebo zajímavě vykrojené plavky v celku. Jste drobnější a máte drobné tvary? Dovolte si experimentovat s bohatým zdobením. Nadělila vám příroda postavu přesýpacích hodin? Pak si můžete dovolit prakticky cokoli. 

A jaké další doporučení pro správný výběr plavek vzít v potaz? Pokud bojujete s povislým poprsím, zvolte si vyztuženou podprsenku, klidně s kosticí. Vaše ňadra krásně pozvedne. Velmi podobným způsobem můžete bojovat s pokleslým pozadím - zkrátka ho šikovně pozvedněte vhodným střihem kalhotek. Tanga vám žádnou velkou službu neudělají, ale brazilky vám určitě trochu pomohou, stejně jako bohatě zdobené kalhotky. 

Jaké plavky zvolit pro menší prsa?

Jste majitelka drobnějších vnadů? A toužíte po větší velikosti? Pak si pomozte správným výběrem podprsenky. Může být vyztužená typu push-up, která vám s objemem pomůže. Pokud ale nejste zastánkyní push-up podprsenek, sáhněte po šikovném střihu a zdobení, které vám může pomoci dodat potřebný objem. Pokud volíte plavky v celku, pak je ideální, aby jejich horní díl byl opticky oddělený - například vyztužený nebo zajímavě zdobený. 

Jak vybrat sportovní plavky?

Milujete plavání a v bazénu jste jako doma, ať je léto, nebo zima? Věnujete se mu na několikrát v týdnu? Je pro vás dobrý výkon důležitý? Pak rozhodně potřebujete sportovní střih plavek. Správné sportovní plavky vám musí dokonale sedět a podtrhovat tak váš stále se zlepšující sportovní výkon. Před nákupem se vždy perfektně změřte a své míry porovnejte s tabulkou výrobce. Jen tak si můžete být jistá, že kupujete tu správnou velikost. Sportovní plavky vás totiž nesmí nikde škrtit, nikde odstávat a nikde dřít. Jen tak vám nebude nic bránit, soustředit se jen na váš sportovní výkon.