Produkty: 1 641
Zobrazit ID verze

Dámské bikiny - originální styl k bazénu a na pláž

Bikiny můžeme nakupovat jako celek či každý kousek zvlášť. Díky tomu můžeme vybrat to nejlepší pro náš typ postavy. K menšímu poprsí se skvěle hodí trojúhelníčkový střih plavek s tenkými šňůrkami a zdobením. Také můžeme vybírat z vršků s push-up efektem. Prsa skvěle nadzvednou i plavkové podprsenky ve stylu bandeau či plavkové vršky s širokým páskem pod prsy. Dámy s větším poprsím se mohou poohlédnout po minimalistických jednolitých bikinách, které elegantně podtrhnou sexy křivky. Spodní díl bikin můžeme volit opět v několika střizích. Velmi oblíbené jsou klasické i brazilské plavkové kalhotky. Klasické kalhotky i brazilky můžeme nově sehnat v provedení s vysokým pasem.   

Bikiny set - elegantní nebo sportovní styl pro aktivní ženy

Plavky můžeme nakupovat také jako bikiny set. Díky tomu si tak nemusíme lámat hlavu s tím, jaký druh vršku nám bude ladit ke spodnímu dílu. Na trhu je velké množství sportovních bikin, které jsou vyráběné v minimalistickém provedení. Vyznačují se zejména kvalitními a rychleschnoucími materiály. Díky nim nám plavky nevyblednou i po aktivním plavání v moři. Chceme-li si dopřát kapku luxusu a elegance, můžeme vybírat plavky pro běžné nošení od nejrůznějších světových značek. Volány, kamínky, korálky, flitry či kovové spony, to vše je v plavkové sezoně 2021 k dispozici.            

Plážová móda - ideální pro každé léto

Plážové oblečení se ponese ve znamení sounáležitosti s přírodou. Do hry se tak vrací květované a zvířecí vzory. Velmi módní budou přírodní odstíny barev jako je např. zelenkavá, jasně žlutá či oříšková. Na výslunní se dostávají i pastelové barvy. Černou a bílou také nic nezkazíte, doporučujeme je však zejména ženám, které příroda obdařila větším poprsím. Z extravagantnějších barev vítězí svůdná, sytě červená barva. Rudými bikinami zaujmete na první pohled. Světlejší odstíny plavek vyniknout především na opálené pokožce. Plážová móda zahrnuje také stylové doplňky jako jsou sluneční brýle kabelky či klobouky. Letos to vyhrajete s futuristickými brýlemi nejrůznějších geometrickým tvarů. Zkuste jejich barvu sladit s vašimi bikinami. Dále nezapomeňte na plážové tašky a klobouky v XXL rozměrech, ty jsou totiž velkým hitem letošní sezóny.                 

Plážové oblečení - nejčastější dotazy

Jak si vybrat plavky k vaší postavě?

Dívky s menším poprsím mohou vybírat z široké škály plavek. Chceme-li poprsí opticky zvětšit, můžeme si vypomoci nejrůznějším zdobením jako jsou např. volány, řasení, velké motivy či vzory. Dívky s větším poprsím volí většinou minimalistické jednobarevné plavky. Máme-li širší boky, sáhneme po tmavém plavkovém spodním dílu a doplníme jej světlým či vzorovaným vrškem. Máme-li rovný pas, můžeme si vypomoci plavkami s příčnými pruhy.    

Které plavky pro velké poprsí?

Jestli-že vám nadělila příroda velké poprsí, můžete sáhnout po jednobarevných minimalistických plavkách. Vyhněte se naopak bikinám s velkými potisky, volány, motivy a vzory. Tím bychom poprsí opticky ještě více zvětšily. Dobrou volbou jsou také sportovní plavky, které jsou často vyráběné z pevnějšího materiálu a lépe tak tělo vytvarují.        

Které bikiny zvolit na pláž?

Na pláž můžeme zvolit nejrůznější druhy bikin nebo jejich setů. Dle využití vybíráme sportovní bikiny či bikiny pro běžné nošení. Volit můžeme plavky s ramínky či bez, na zavazování či zapínání. V letošním roce budou velmi žádané bikiny v květovaných a zvířecích vzorech, ty se do módy cyklicky vrací. Také nešlápneme vedle s černými bikinami, ty budou slušet především ženám a dívkám s větším poprsím.