Dámské jednodílné plavky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Košíčky
Ramínka
Vzor
Produkty: 519
Zobrazit ID verze

Jednodílné plavky - na plavání a opalování

Pokud se chystáte na dovolenou k moři, tak nesmíte zapomenout na tu nejdůležitější věc. A to jsou plavky. V naší nabídce máme nyní nové modely jednodílných plavek. Příznivkyně módy jistě ocení modely od předních módních značek jako je Twinset, Elisabetta Franchi nebo Michael Kors. Vybrat si můžete z různých motivů a stylů. Ať už se jedná o jednodílné plavky s vyříznutými zády nebo odhaleným dekoltem. Tyto plavky samozřejmě využijete také do bazénu.  Díky těmto plavkám můžete vytvořit skvělý outfit na pláž či k bazénu. Modely v naší nabídce jsou velmi pohodlné, a navíc jsou vyrobené z prvotřídních materiálů jako je nylon a elastan. Velmi zajímavé jsou plavky s potisky. Můžeme Vám nabídnout květinový motiv, puntíkový motiv nebo motiv s nápisy.

Dámské jednodílné plavky - na pláž i k bazénu

Dámské plavky mají všestranné využití můžete si vzít s sebou na Vaší letní dovolenou. Díky vykrojeným zádům se Vám budou lehce opalovat záda. Dámské jednodílné plavky Vám dokonale vytvarují Vaši postavu a schovají drobné nedostatky na Vašem těle. I právě kvůli těmto faktům jsou jednodílné plavky čím dále více populární. Jednodílné plavky jsou velmi praktickým kusem oblečení, které nesmí chybět ve Vašem šatníku. Ať už se chystáte na letní dovolenou k moři či potřebuje plavky k bazénu. Jednodílné plavky jsou skvělou volbou. U nás si vyberete z velkého množství motivů a stylů. Můžeme Vám nabídnout plavky s odhalenými zády, vykrojeným dekoltem a různé styly uvazování okolo krku. V naší nabídce naleznete modely od prvotřídních módních značek jako je Maaji, Seafolly a Nike,

Jednodílné plavky - vypasovaný střih pro každou z dam

Pokud se necítíte dobře v dvoudílných plavkách kvůli tomu, že zrovna nemáte postavu jako modelka a nechcete se vystavovat, tak to Vám můžeme vřele doporučit jednodílné plavky. Ty mají vypasovaný střih a skvěle, tak zamaskují leckteré nedokonalosti. Nemusíte se již bát a můžete bezstarostně vyrazit na pláž a začít si užívat dovolenou. Naše nabídka skýtá různé druhy jednodílných plavek ať už jsou to více extravagantní kousky s odhalenými zády či s vykrojeným výstřihem. Jsme si jisti, že si u nás vybere každý. Můžete si vybrat z různých barevných kombinací ať už se jedná o jednu barvu či jejich kombinace. V nabídce máme také jednodílné plavky s různými ornamenty a podobnými styly. Pokud hledáte konzervativní styl na pláž, tak můžete sáhnout po jednodílných plavkách.

Jednodílné plavky – často kladené otázky:

Jaké plavky zvolit – jednodílné nebo dvoudílné?

Vše záleží na Vaší preferenci. Pokud se necítíte na to abyste nosili dvoudílné plavky, které mohou odhalit části, se kterými nejste spokojeni, tak bychom Vám raději doporučili plavky jednodílné, které sednou všem.

Které plavky se formují?

Jedná se samozřejmě o jednodílné plavky, ty Vaše tělo vyformují nejvíce. Pokud máte nějaký drobný nedostatek na vašem tělem, tak můžete sáhnout po těchto plavkách. Pokud chcete mít vytvarovanou postavu, můžete zvolit jednodílné plavky.