Dámské pončo

Pončo - svoboda pohybu a zajímavý, trendy styl

Pokud jste příznivkyní módy, tak Vám rozhodně ve Vašem šatníku nemůže chybět pončo. Jedná se o zvláštní druh oblečení, který totiž nemá rukávy a ani kapsy. Svým vzhledem, tak trochu připomíná plášť. Ponču se také někdy říká pelerína což vychází z Italštiny a Francouzštiny. Dámské pončo je skvělým doplňkem do chladnějších měsíců. Dobře vypadá, a navíc Vám poskytne ochranu před nepříznivým počasím a větrem. V naší nabídce naleznete teplé pončo do mrazivého dne, tak i dámské pončo s kapucí, které skvěle poslouží jako pláštěnka. Tímto outfitem rozhodně zaujmete a vzbudíte dojem ve svém okolí. Pončo je totiž velmi zajímavým kusem oblečení, pomocí kterého, můžete ozvláštnit svoje každodenní styly. V naší nabídce naleznete mnoho stylů a variací, které můžete ladit podle Vašich chutí a fantazie. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte jaké to je nosit pončo. Mnoho žen by pončo vyměnilo za klasickou bundu či kabát.

Dámské pončo - každodenní outfit na procházku

Pončo je velmi univerzální a nejenom, že s ním můžete ráno vyrazit do práce, ale odpoledne ho využijete na procházku se psem či na víkendový výlet v horách. Bude skvělým doplňkem Vašich každodenních outfitů. V naší nabídce naleznete 100% vlněná ponča, která Vás dokonale zahřejí a zaručí Vám maximální komfort. Svým střihem pončo umožňuje velmi ladný a ničím nerušený pohyb. Některé modely jsou uzavřené a umožnují zapnutí pomocí knoflíků a spon. Jiné modely z naší nabídky jsou určené k nošení s otevřeným stylem. Ponča jsou dekorována různými ornamenty a vzory. Je jen na Vás, pro jaký styl se rozhodnete. Zda budete raději volit umírněnější konzervativní styl či zvolíte extravaganci. Můžeme Vám například doporučit naše oblíbené pončo k šatům či dámské černé pončo.

Dámské pončo s kapucí - mimořádný outfit

Do deště vřele doporučujeme pončo s kapucí, které Vás dokonale ochrání před prudkým deštěm a větrem. Jedná se tak o univerzální kus do Vašeho šatníku. Můžete s ním zazářit na pracovní schůzce a oceníte ho i při volnočasových aktivitách. Nenechte se zmást nevšedním stylem. Pončo si brzo zamilujete i vy. Absence rukávů se Vám můžete z počátku zdát být trochu nepraktická a zvláštní, avšak za malou chvilku se s pončem dáte do kupy a nebudete ho chtít ze sebe sundat. Tento kus oblečení má velkou historii a nosili ho už mniši ve Francii a Itálii i právě kvůli tomuto faktu vyzařuje pončo zvláštní energii díky, které zaujmete svým outfitem opravdu každého. Pončo můžete kombinovat s velkou varietou oblečení a můžete tak vytvářet různorodé styly Vašeho oblečení, které předtím nebyly možné. Začněte nosit pončo i Vy a navštivte kategorii dámských ponč právě teď!

Dámské pončo – časté dotazy

Jak nosit dámské pončo?

Dámské pončo je velice praktickým kusem oblečení do Vašeho šatníku můžete jej kombinovat se širokými i upnutými kalhotami. Můžu tvořit jak volnočasové outfity, tak i outfity do práce a do města.

Jak vybrat správné dámské pončo?

V naší nabídce si vybere opravdu každá žena. Záleží jen na Vás, jaký styl preferujete. Chcete nosit pončo ve volném čase? Nebo hledáte kus oblečení, kterým ozvláštníte Váš pracovní outfit?