Podprsenky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Ramínka
Košíčky
Vzor
Produkty: 2 027
Zobrazit ID verze

Dámské podprsenky – komfortní a pohodlná volba pro každý den

Dámské spodní prádlo by mělo být nejen stylové, ale také pohodlné, zajišťující komfort v každé situaci. Pohodlné a dobře padnoucí dámské podprsenky jsou prakticky nepostřehnutelné a navíc podporují a tvarují poprsí. Na Modivo.cz jsou k dispozici nejen běžné modely, které lze nosit pod jakýkoli typ oblečení, aniž byste se museli starat o jejich rozlišení, ale také základní krajkové podprsenky. Vybírat si můžete z mnoha střihů od klasiky až po push up.

Podprsenka bralette - nejmódnější střih pro náročné ženy

Podprsenka typu bralette je vyrobena z charakteristických trojúhelníků, nemá žádné vyztužení, žádné tepelně tvarované košíčky ani jiné vložky. Při hledání vhodného druhu této podprsenky lze pozorovat určitý paradox. Na jedné straně jsou velmi módní a zákaznicemi vyhledávané, na druhé straně není tak snadné je koupit. Obchody, které se zabývají pouze podprsenkami, zkušení a specializovaní prodejci s nimi zacházejí jako s méně důležitou součástí sortimentu a výběr není příliš velký. To však neplatí o Modivu.cz. Zde si určitě vyberete z mnoha modelů.

Bezešvá podprsenka - praktická volba pro aktivní ženy

Bezešvá podprsenka patří mezi velmi žádané modely. U této podprsenky jsou košíčky dokonale hladké a na bocích podprsenky nejsou žádné švy. Podprsenka bezešvá je prodyšná, některé modely dokáží tvarovat poprsí bez dodání většího objemu. Je vhodné pro aktivní ženy, podobně jako sportovní podprsenky. Dobře zvolená podprsenka správně podepře poprsí a ulehčí páteři. Zlepší to nejen vzhled poprsí, ale celou postavu. Díky tomu se budete cítit skvěle, budete se cítit sebejistěji a pohodlněji. Podívejte se na dokonalou podprsenku, která vám poskytne úplné pohodlí a zároveň vám dodá sebevědomí.

Bralette, balconette, push up - jak si vybrat správnou podprsenku pro sebe

Bralette alias braletka je jak jsme již zmínili bezešvá podprsenka. Balconette jsou podprsenky, ve kterých prsa působí podepřeným dojmem, ramínka jsou umístěna na samém okraji dámské podprsenky. Díky odepínacím ramínkům se hodí i pod šaty. Push up podprsenka je dámská podprsenka, která vytvaruje prsa tak, aby se opticky zvětšil i jejich objem.

Dámská podprsenka - často kladené otázky

Jakou podprsenku použít?

Nosit správný tvar a velikost podprsenky nejen správně podporuje naše poprsí, ale také uvolňuje páteř. Kromě toho zlepší vzhled našich prsou, poskytne pocit pohodlí a dokonce dodá sebevědomí. Vyberte si podle svého vkusu klasické modely s vyztuženými košíčky či bez, bralettky, balkonettky a mnoho dalších modelů.

Jakou podprsenku zvolit na léto?

Zvolte si podprsenku, která má co nejméně vrstev látky a je prodyšná. Oblíbená na léto je braletka.  Je tenká, často z krajky nebo síťoviny, s malými trojúhelníkovými košíčky, které obvykle nejsou nijak vyztuženy.

Jak vybrat podprsenku?

Velikost podprsenky se skládá z čísla a písmene. Například: 75C, 80G, 65J (v češtině) nebo 34C, 36G, 30J (v angličtině). Bez ohledu na typ nebo velikost - pravidlo je všude stejné: číslo je velikost pod prsy a písmeno je velikost košíčku.

Jak si vybrat sportovní podprsenku?

Nejprve musíte určit velikost prsou a poté zvolit jeden ze tří typů podprsenky: kompresní podprsenka, zapouzdřená kompresní podprsenka nebo nastavitelná zapouzdřená kompresní podprsenka.