Tvarující prádlo

(59 produktů)

Seřadit / Filtrovat
Cena 687 Kč - 4244 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Zapínání
Pás
Příležitost
Funkce
Střih kalhotek
Vzor
Velikost loga
Sŕie produktů
Sezóna
z 2

Tvarovací oblečení - skvělý nápad pro okamžité zlepšení ženské postavy

Bojujete s kilami navíc a máte jedinečnou příležitost, během které chcete vypadat skvěle, Nemusíte se vzdát svého vysněného oblečení, stačí se postarat o vhodné doplňky jako tvarovací oděvy. V závislosti na modelu korekční spodní prádlo tvaruje břicho, zdůrazňuje pas, zeštíhluje jej, zvedá poprsí a zeštíhluje stehna. Ačkoli je dámské zeštíhlující spodní prádlo nejznámější formou anticelulitidního spodního prádla, na trhu je také pánské zeštíhlující spodní prádlo. Tvarovací spodní prádlo je vyrobeno z pružného materiálu, ​​odolného proti mechanickému poškození, plně přizpůsobené pro kontakt s pokožkou. Zeštíhlující kalhotky si můžete koupit v každém dobrém obchodě se spodním prádlem. Nejčastěji se dodávají ve třech barevných provedeních: masová, bílá a černá. Kromě toho si můžete vybrat z několika verzí, například kalhotky s vyšším pasem, které skryjí boky, verze s nohama, které tvarují spodní část, boky a stehna, a verze s vysokým pasem - tento model také zdůrazňuje pas.

Korekční spodní prádlo - pohodlné a rafinované v každém detailu, perfektní pro každodenní použití a zvláštní příležitosti

Korekční spodní prádlo by mělo být pohodlné a rafinované v každém detailu, perfektní pro každodenní použití a pro zvláštní příležitosti. Můžeme jej rozdělit podle různých faktorů, jako je cena nebo míra možnosti korekce těla. Máme také rozdělení podle střihu, např. spodní prádlo na stehna, boky či pas. Existují také modely, které se zaměřují na střed těla kolem pasu. Konečně máme modely, které pokrývají celou postavu jsou to zeštíhlující spodničky nebo bermudy. Nejoblíbenější jsou černá a nahá béžová. Bílá nebo tmavě modrá varianta jsou zřídka vidět.

Zeštíhlující spodní prádlo - najděte svůj oblíbený styl na Modivo.cz

Jak správně vybrat zeštíhlující spodní prádlo? Nejprve musíme vědět, jaký typ postavy jsme, a vybrat si spodní prádlo z tohoto úhlu. Důležité je vědět, pod čím budeme nosit spodní prádlo - šaty, kalhoty, kostým? Rovněž stojí za to určit, zda nosíme modelovací či zeštíhlující spodní prádlo denně nebo pro zvláštní příležitosti. Je třeba dodat, že každý den můžeme nosit dobře zvolené korekční prádlo, pokud jsme samozřejmě zdraví. Často se také říká, že zeštíhlující spodní prádlo je ošklivé. Díky technologickému pokroku je v současné době nejen užitečné, ale také hezké. Pokud nosíte ráda šaty, vyberte si tvarovky pod šaty, které skryjí nedostatky postavy a vy budete vypadat dokonale za všech okolností. Pořiďte si zeštihlující spodní prádlo na Modivo.cz, najděte svůj oblíbený styl.

Zeštíhlující spodní prádlo – nejčastější otázky

Jak si vybrat velikost tvarovacího prádla?

Vybíráte-li velikost tvarovacího spodního prádla, pak zvolte velikost, kterou nosíte běžně. Důvod je prostý. Příliš těsné prádlo vás bude nepohodlně svírat a naopak příliš volné prádlo nebude mít patřičný efekt.

Jaké tvarovací prádlo pod šaty bude nejlepší?

Pod těsně přiléhajícími tužkovými šaty je nejlepší zvolit zeštíhlující spodničku nebo korekční kombinézu. V nabídce mnoha značek jsou i modelující spodničky se střihem na poprsí, které spolu s podprsenkou fungují jako turbo push-up.

Kde koupit tvarovací prádlo?

Dáváte-li přednost kvalitě před kvantitou, zvolte kvalitní tvarovací prádlo z Modivo.cz. Vybrat si můžete z mnoha barev a stylů, ale také značek.