Kalhotky

(1083 produktů)

Seřadit / Filtrovat
Cena 181 Kč - 2181 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Zapínání
Pás
Příležitost
Funkce
Ramínka
Vzor
Detaily
Velikost loga
Sŕie produktů
Sezóna
z 23

Dámské spodní prádlo - nejlepší modely pro každodenní nošení

Je to naprostý základ. Kus oblečení, který se vás přímo dotýká. Měl by být co nejpohodlnější, prakticky vaše druhá kůže. Jak jinak - řeč je o spodním prádle. Už naše babičky říkaly "A vezmi si pěkné prádlo, nikdy nevíš, co se stane." Podívejte se na ty nejlepší modely pro každodenní nošení.

Dámské spodní prádlo - komfort a pohodlí pro každou ženu

Volba dámského spodního prádla se obvykle řídí hned několika hledisky. Tím prvním by vždy mělo být pohodlí. Spodní prádlo je vaše druhá kůže a dotýká se vašich intimních partií, proto jeho výběru věnujte maximální pozornost. Zaměřte se na střih, velikost a materiál.

Přemýšlejte také, k jaké příležitosti ho oblékáte. Ano, skutečně na příležitosti záleží. Jiné prádlo volte do zaměstnání, kde v něm většinu dne sedíte a máte na něj specifické nároky, jiné zase na schůzku s přítelem, kdy může být vaše spodní prádlo tak trochu vábničkou a nemáte ho na sobě až tak dlouho. Jiné prádlo volte na sport a jiné na domácí lenošení - velké oblibě se nyní těší třeba dámské boxerky.

Dámská tanga - atraktivní a sexy pro každou příležitost

Dámská tanga jsou velmi specifickou kategorií prádla. Jedná se o velmi vykrojené kalhotky, které kladou velký důraz na dokonalost pozadí své majitelky. Volte je pro zvláštní příležitosti, kdy se chcete cítit sexy a sebevědomě. Pokud z jakéhokoli důvodu pochybujete o svém pozadí, můžete tanga nahradit takovou variantou kalhotek, která je neméně sexy, ale cítíte se v ní lépe. Například tzv. brazilské kalhotky, které svým střihem váš zadeček pozdvihnou k dokonalosti.

Dámské klasické kalhotky - pohodlí pro každý den

Špatně zvolené kalhotky, které se shrnují, zařezávají a jsou z neprodyšného materiálu se vám mohou postarat nejen o celodenní nepohodlí, ale také o různé zdravotní problémy. Vybírejte proto takové spodní prádlo, o kterém prakticky nebudete vědět. Aby byly vaše kalhotky pohodlné, sáhněte po kvalitních přírodních materiálech, pohodlných střizích a samozřejmě té správné velikosti. No a v neposlední řadě, ať jsou pěkné! Staré, seprané kalhotky s popraskanou gumičkou skutečně mnoho parády neudělají, i když jsou třeba extrémně pohodlné.

Otázky o dámském prádle, na které je dobré znát odpověď

Jak vybrat správnou velikost dámského prádla?

Spodní prádlo vám musí sedět. To je bez diskuze. Velikosti u různých výrobců mohou být lehce rozdílné, proto se vždy před koupí spodního prádla podívejte do velikostní tabulky a opravdu dobře se změřte. Je totiž velmi důležité, aby se vaše prádlo nikde nezařezávalo, netlačilo vás a bylo vám druhou pohodlné. 

Jaké spodní prádlo je vhodné pro každodenní nošení?

Jednoznačně to, které je pohodlné a vyrobené z takových materiálů, ve kterých se budete cítit dobře. Takovým ideálním materiálem je například bavlna a další přírodní materiály. 

Spodní prádlo by také mělo splňovat nároky na svou nenápadnost. Vždy volte takové, které nebude nikde vykukovat a rýsovat se pod oblečením. Vyrýsované švy klasických kalhotek pod těsnější sukní mohou úplně narušit celé vyznění ouftifu - a ne tak docela k jeho dobru.

Zaměřte se také na barvu. Pokud máte světlé kalhoty, volte spodní prádlo v barvě. Doma před zrcadlem často nevidíte to, co poté vidí ostatní na denním světle na ulici. Pozor na to!

Jak vybrat správnou velikost u kalhotek typu tanga?

I zde platí doporučení, které je základem pro výběr správného spodního prádla. Tedy - zaměřte se na velikostní tabulku konkrétního výrobce. Nikdy si nekupujte tanga menší velikosti - budou pro vás velmi nepohodlné a dokonce zdraví neprospívající. Naopak když zvolíte o jedno číslo větší kalhotky, většinou se nic zásadního nestane.