Hledat značku, produkt, styl

Dámské pouzdro na kreditní karty

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Nabídka
Produkty: 156

Pouzdro na kreditní kartu je skvělým doplňkem do každé kabelky. Díky němu nemusíte mít u sebe rozměrnou peněženku, která zabírá spoustu místa. Pouzdro na karty je velmi praktické a ocení ho každá žena. Do pouzdra se Vám pohodlně vleze nejenom Vaše kreditní karta, ale také například další členské karty do Vašich oblíbených obchodů. V naší nabídce máme pouzdra na karty od předních módních návrhářů jako je Calvin Klein, Tory Burch, Chiara Ferragni, Karl Lagerfeld či Polo Ralph Lauren. Díky tomu si můžete být jisti, že se jedná o prvotřídní kvalitu zpracování a použitých materiálů. Jestli dáte přednost přírodní kůži či její imitaci je pouze jen na Vás. Pouzdra na kreditní karty z naší nabídky hrají všemi barvami a skvěle budou, tak ladit k Vašim outfitům. Pouzdro disponuje zipem, díky kterému, Vám karty nevypadnou a můžete být klidní.

Pouzdro na kreditní kartu – ochrana vašich úspor

Samozřejmostí je zabezpečené pouzdro na kreditní kartu, které Vám poskytne naprostou ochranu před ztrátou či krádeží Vaší kreditní karty. Vaše karta bude ve vaší kabelce hned po ruce a nebudete ji muset hledat. Pouzdra na kreditní karty jsou strukturovaná, tak, že si můžete kartu zapnout do hlavní větší kapsy a postranní kapsy můžete využít na klubové kartičky. Pouzdro můžete také skvěle využít na úschovu papírových bankovek, které se do dovnitř pouzdra s přehledem vejdou. Jedná se v podstatě o zmenšenou peněženku. Je vhodné především pro lidi, kteří nechtějí být obtěžkaní velkou, těžkou a nepraktickou peněženko a raději dávají přednost lehkosti, eleganci a praktičnosti. To vše totiž nabízí pouzdro na karty. Můžete ho nosit pohodlně ve Vaší kabelce, či jen tak v ruce. Při bezkontaktní platbě nemusíte ani kartu z pouzdra kartu vyndávat. Stačí pouze pouzdro přilož k terminálu a máte zaplaceno. Jedná se tak o velmi praktické a zároveň elegantní řešení pro Vás a Vaší platební kartu.

Bezpečnostní pouzdro na kartu – Naprostá nezbytnost proti krádeži

V naší nabídce pro Vás máme také kovové držáky na karty, které poskytnou maximální ochranu Vaší kreditní kartě. Karta zůstane po celou dobu v bezpečí a nemusíte se bát, že by se Vám v kabelce zlomila či došlo k jejímu poškození. Navíc s bezpečnostním pouzdrem na kartu si můžete být jistí, že předejte její krádeži. Pouzdra jsou vybavené bezpečnostním zipem a klipsnou, kterou si můžete připnou k například ke kalhotám. Vždy budete mít přehled o tom kde se Vaše platební karta nachází. Nebudete se muset stresovat s tím, zda máte u sebe kreditní kartu. Vždy budete mít jasno. Některé z kožených pouzder mají i poutko, takže můžete pouzdro pohodlně nosit i v ruce a nemusíte se bát, že by vám vypadlo. Pouzdra na platební karty skvěle slouží jako bezpečnostní ochrana proti krádeži a zároveň Vám poskytnou neocenitelnou službu jako módní doplněk se kterém dozajisté uděláte dojem.

Pouzdro na kartu – nejčastější dotazy:Kde koupit pouzdro na bezkontaktní kartu?

Pouzdro na platební kartu si můžete koupit v našem obchodě. V nabídce máme pouzdra o předních módních návrhářů a značek. Máme mnoho stylů a velikostí pouzder. Zda zvolíte konzervativnější černou barvu či máte raději extravaganci je pouze na Vás.

Jak vyčistit pouzdro?

Pouzdro vyčistíte velmi snadno, záleží, o jaký materiál se jedná. Pokud chcete vyčistit pouzdro z kůže, stačí Vám k tomu speciální čistič určený na výrobky z kůže a nějaký hadřík.