Dámské cestovní tašky a kufry

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Styl
Nabídka
Produkty: 671
Zobrazit ID verze

Cestovní a kabinové zavazadlo - co si vzít do letadla?

Milujete cestování a v letadle jste jako doma? Nebo vyrážíte jednou za rok na dovolenou? Ať už se řadíte do kterékoli skupiny, vždy budete potřebovat kvalitní zavazadlo! A to zejména v případě, kdy budete cestovat letadlem. 

Cestování letadlem má svá specifika. Cestovní zavazadlo, které se ukládá do zavazadlového prostoru, musí často splňovat váhový limit. Váhový limit se liší v závislosti na konkrétní letecké společnosti. Obvykle se pohybuje mezi 15 a 20 kilogramy. Ve vašem zájmu proto je, aby váš velký kufr byl co nejlehčí. Perfektní je, když disponuje zámkem a viditelným štítkem, kam můžete zapsat svou adresu pro případ ztráty. Rozhodně volte zavazadlo s kolečky, na letišti se vám s ním bude dobře manipulovat. Cestovní zavazadlo zvolte klidně v pestrých barvách - alespoň si ho u výdeje poznáte na první pohled!

To, které s sebou berete do letadla, je zase limitované konkrétními rozměry. Ty se opět liší podle konkrétní letecké společnosti a většinou se pohybují okolo rozměru 40 x 30 x 20 cm. Tuto velikost můžete naplnit nejen kabinovým zavazadlem, ale také třeba cestovní taškou. 

Univerzální a multifunkční příruční zavazadla od top výrobců

Příruční zavazadla jsou při cestování samostatnou kapitolou. Při jeho výběru hleďte nejen na velikost, ale také na jeho vnitřní uspořádání a kvalitu. Takový kufřík je totiž na kvalitu velmi náročný! Neustále jej rozepínáte, znovu zapínáte, dáváte pod nohy nebo naopak nad hlavu. Musí být odolné a kvalitně vyrobené, aby nějakou dobu vydrželo a vypadalo stále k světu! A nechcete přece celé zavazadlo neustále přehrabovat, když hledáte pasy nebo pomádu na rty, nebo ano? Dbejte proto i na jeho vnitřní uspořádání. Minimální nutností je kapsa na doklady a peníze a další, alespoň na 2 části rozdělený prostor. Díky tomu budete mít v letadle pohodlí a vše snadno najdete. 

Od batohů na notebook po kufříky pro dívky - široký výběr na Modivo.cz

Bez ohledu na to, zda hledáte velké kufry, příruční zavazadla, cestovní tašky nebo třeba kufříky na laptop v dívčím stylu. Na Modivo.cz si jistě vyberete! Všechna zavazadla mají Garanci originality a kvality, což znamená, že jsou odebírána od prvotřídních a prověřených dodavatelů a jsou velmi kvalitně zpracované! Je libo například kufr pro dívky? Tady si určitě vyberte!

Cestovní zavazadla a kufry - otázky, na které chcete znát odpověď

Co zabalit do příruční tašky?

V příručním zavazadle do letadla můžete vézt velmi omezený seznam věcí. Do příručního zavazadla nepatří žádné ostré a potenciálně nebezpečné předměty (například nůžky na nehty, pilník a podobně), tekutiny v obalech nad 100 ml a alkohol v jakémkoli množství, pokud nebyl zakoupený v bezcelní zóně. 

Naopak si s sebou můžete vzít léky, které potřebujete během cesty letadlem, vlhčené ubrousky, kosmetiku (pokud je tekutá, pak v obalu do 100 ml a v uzavíratelném sáčku), kartáček na zuby. Samozřejmostí jsou doklady, lehčí oblečení, polštářek, deka (většina aerolinek je schopná vám ji půjčit), mobilní telefon, sluchátka a podobně. Cestujete-li s miminkem, pak můžete převážet například také kojeneckou výživu.

Jaký kufr zvolit do letadla?

Jako příruční zavazadlo volte takové, které je pro vás pohodlné a splňuje velikostní limit aerolinek. Dbejte na to, aby bylo skladné a dobře členěné uvnitř. Myslete na své maximální pohodlí.

Velký kufr pak mějte s co nejnižší hmotností, s kolečky a klidně v pestrých barvách. Ať ho co nejrychleji poznáte při výdeji zavazadel.

Kufr o nosnosti 20 kilogramů - jaká je jeho skutečná velikost?

Středně velký kufr (označovaný také jako velikost M) má obvykle objem 60 - 90 litrů. Sama se do něj pohodlně sbalíte na 14 dní. Dva středně velké kufry obvykle stačí na dovolenou čtyřčlenné rodině.