Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Chlapecké mokasíny

(Počet produktů: 378)

Velikost
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Typ produktu
Svršek
Typ zapínání
Typ podrážky
Určení
Sezóna
Styl
z 8

Chlapecké mokasíny - módní doplněk na letní prázdniny

Procházíte se po promenádě, cítíte vůni moře a váš malý chlapeček zrovna loudí už čtvrtou zmrzlinu? Pak máte před sebou parádní prázdninový obrázek. A k prázdninovému obrázku patří také prázdninový styl obutí! Chlapecké mokasíny jsou perfektní volba právě pro všechny večery, které se svou rodinou trávíte procházením po přímořském letovisku! Nejen tam je ale využije! Chlapecké mokasíny patří svým zařazením mezi tak zvanou poloformální obuv. Nebojte se je připravit na letní večírky, oslavy narozenin, rodinné večeře a obědy, které se konají za teplého počasí. Bílé chlapecké mokasíny navíc vašemu děťátku udělají skvělou společnost například na méně formální letní svatbě nebo jako doplněk při odpoledním převlékání do pohodlnějšího outfitu. 

Chlapecké mokasíny - pohodlná a lehká obuv

Mokasíny byly původně obuví indiánů a pracujícího lidu. A ti dobře věděli, proč to tak je! Extrémně pohodlná obuv, která je navíc lehká tak, že ji na noze prakticky necítíte. Tento poslední benefit si zamilují zejména malí neposedové. Velmi rychle se vyzouvají a nazouvají. Proto s jejich pořízením neváhejte, pokud máte doma dítko, které miluje běhání na boso. Chlapecké mokasíny jsou navíc velmi pohodlné a jako dělané pro nošení v horkých ledních dnech. Nožička se v nich nepotí, jsou dostatečně otevřené a přitom dobře drží. Váš chlapeček v nich bude mít perfektní pohodlí i při hře na babu.

Mokasíny pro mladíky - unikátní kolekce a modely na Modivo.cz

Mokasíny pro mladíka se mu budou hodit při mnoha příležitostech. Oficiálnější školní slavnosti, rodinné oslavy narozenin, letní koncerty a divadelní představení pod širým nebem. Přesně pro tyto příležitosti se je rozhodně nemusí bát obouvat. Jsou pohodlné, velmi lehké a nepotí se v nich noha. A to v letních večerech rozhodně ocení!

Chlapecké mokasíny - otázky, na které chcete znát odpovědi

Chlapecké mokasíny - jak je vybrat?

Mokasíny pro chlapce vybírejte podle toho, k jaké příležitosti je bude nosit. Hledáte variantu vhodnou na formálnější události? Pak sáhněte po osvědčené černé barvě. Nebojte se ani různých materiálů. Skvělou volbou jsou klasické kožené mokasíny, ale velkou parádu udělají i ty semišové. U těch buďte obezřetní, do jakého počasí si je váš chlapec obuje. Semiš je velmi náročný materiál a neměl by přijít do kontaktu s mokrem. A to může být u malých neposedů trochu problém. Mokasíny v jiných barvách jsou pak perfektní obutí pro neformální příležitosti, jako je například letní dovolená, večeře na zahrádce nebo oslava narozenin oblíbené spolužačky. V každém momentu promění malého raubíře ve fešáka, za kterým se každý otočí. 

Chlapecké mokasíny - jakou zvolit velikost?

Při výběru velikosti chlapeckých mokasín se řiďte primárně tím, jakou má vaše dítko velikost nohy. V potaz vezměte, jaký potřebuje aktuálně nadměrek. U malých dětí v batolecím věku se nadměrek má pohybovat minimálně mezi 0,5 a 1 centimetrem. Dodržujte ho i této obuvi. Pro vyvíjející se dětskou nožičku je prostor velmi důležitý! Se zvyšujícím se věkem se nadměrek zmenšuje. Před koupí nohu dobře změřte. Nejlépe tak, že chlapce postavíte zády ke stěně a zarovnáte s ní paty. Pod nožičky dáte papír a označíte celou délku i šířku nohy. Pak stačí jen změřit a porovnat s velikostní tabulkou výrobce.