Produkty: 815
Zobrazit ID verze

Baseballová čepice - stadionový styl

Určitě ty scény z amerických filmů znáte. Záběr na stadion, hlavní hrdina sleduje zápas, v jedné ruce třímá hot dog, ve druhé pivo v kelímku a na hlavě mu sedí sportovní baseballová čepice. Klasický obrázek správného amerického sportovního fanouška. 

Je jedno, jestli nechodíte sledovat sportovní utkání na stadion. Punc správného sportovce dostanete okamžitě, jak si baseballovou čepici nasadíte na hlavu. Perfektně vyladí váš sportovní styl a parťáka vám udělá při nejedné příležitosti. Ať už je to rychlá procházka se psem po ránu, kdy vaše vlasy ještě nejsou úplně v kondici, nebo je to na celodenním výletě, na kterém vás ochrání před sluncem a případným úpalem. Pánská baseballová čepice je, zkrátka a dobře, doplněk do nepohody!

Skvělá čepice pro sport i každodenní nošení? Baseballová čepice!

Řadíte se k nadšeným sportovcům? Baseballová čepice je pro vás přesně to pravé! Ochrání vás před sluncem, ale nejen to! Díky ní vám nebudou z čela stékat do očí nepříjemné slané kapky, až se při sportu pořádně zapotíte. A znáte tu situaci, kdy se nemůžete domluvit, kdo bude hrát na straně proti slunci? S pánskou baseballovou čepicí je problém vyřešen!

Hodí se i ve chvílích, kdy rozhodně potřebujete kvalitní pokrývku hlavy. A to je samozřejmě na jaře a v létě! Nikdo nestojí o úžeh ani úpal, proto je baseballová čepice skvělá volba. V opravdu horkých dnech se nebojte sáhnout po variantách se síťkou v zadní části, díky které bude vaše kštice lépe odvětraná a nebude se tolik potit. 

Výhody ve slunečném počasí má samozřejmě i kšilt! Ten ochrání nejen vaše oči, ale i podstatnou část obličeje před dotěrnými slunečními paprsky. Pokud nejste zastánci slunečních brýlí, je pro vás pánská baseballová čepice skvělou alternativou! Navíc ochraníte svůj obličej před školdivým slunečním zářením. 

Podívejte se, jak skvělé baseballové čepice najdete na Modivo.cz

Široký výběr baseballových čepic najdete na Modivo.cz. Různé styly, různé značky, pořádný rozsah velikostí. 

Pokud holdujete sportovnímu stylu, podívejte se na klasiku v podobě baseballových čepic Adidas, Nike nebo třeba Reebok. Dáváte přednost elegantnějšímu a městskému stylu? Pak sáhněte například do repertoáru Guess, Polo Ralph Lauren nebo třeba Karl Lagerfeld. 

Na svou hlavu můžete nasadit klasiku, která se hodí ke každému outfitu. Tu si zvolte v základních barvách - černé, tmavě modré nebo béžové. Nemusíte řešit, co máte zrovna na sobě, protože se bude hodit opravdu ke všemu. Bránit se ale nemusíte ani pořádnému barevnému odvazu! Vyzkoušejte neonové barvy, syté odstíny modré nebo zelené. Jsou totiž letos nesmírně v kurzu!

Baseballové čepice - otázky, na které chcete znát odpovědi

Kolik stojí baseballová čepice?

Na Modivo.cz najdete baseballové čepice v mnoha různých cenových relacích. Od těch levnějších, které vás přijdou doslova na pár korun, po ty, které vytvořili známá návrhářská jména. Bez ohledu na cenu - podtrhnou váš sportovní styl a budete se v nich cítit nesmírně pohodlně!

Baseballová čepice - je to dobrá volba? 

Hlavně v jarních a letních měsících je pánská baseballová čepice přímo skvělá volba! Ochrání vás před sluncem, bude vám věrnou parťačkou při sportovních utkáních a pokud jste si ráno nestihli upravit váš účes, pod baseballovou čepicí ho stylově ukryjete. Pořiďte si jednu sportovnější a alespoň jednu do města, ať máte vždy možnost volby!