Pánské truckery

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Materiál oblečení
Nabídka
Produkty: 323
Zobrazit ID verze

Pánská pouliční móda – trucker

Pánské čepice na trhu naleznete v milionu různých stylů a vzorů, ale zdá se, že starý dobrý trucker i nadále bere svět módy útokem. Tato čepice měla poměrně skromné začátky, ale nyní neustále překvapuje svou stylovou přitažlivostí téměř každého od hip-hopového světa po drsné rockery. Takže, co je to trucker hat a proč je tak populární? Pánskou čepici trucker může nosit téměř každý, protože se hodí prakticky ke všemu. Tyto pohodlné čepice tak uvidíte skutečně na komkoliv od hipsterů, až po hiphopové umělce. Pravděpodobně je uvidíte i na spoustě sportovních fanoušků, a to hlavně od doby, kdy se tento styl rozmohl ve světě sportovního merchandisingu. Pokud se chcete stát součástí trendu, který nyní doslova otřásl světem pouliční módy, vyberte si kousek, který nejen podtrhne vaši osobnost, ale také vaše pravé já, ať už milujete hudbu, sport nebo přírodu.

Pánská čepice trucker – najděte nejlepší značky na MODIVO

Možná se sami sebe ptáte, proč jsou pánské trucker čepice stále tak oblíbené. Za prvé, tyto pohodlné čepice jsou vyrobeny ze všech druhů různých materiálů. Od bavlny a plátna až po prodyšnou síťovinu, na trhu najdete čepice vhodné pro každý životní styl. Ve světě módy vám trucker umožňuje učinit prohlášení. Ať už se jedná o složitě vyšívanou nášivku, vzorovanou látku nebo výrazné logo, pánskou trucker čepici se kšiltem lze snadno upravit tak, aby vyhovovala každému. I proto si na MODIVO můžete vybírat ze spousty zajímavých kousků, které oživí každý outfit. Upoutá vás množství různých barev a fantazijních potisků s čímkoli od ptáků, přes umělecká díla, až po květiny. Ať už jste tvrdě pracující běžný člověk nebo slavný umělec, trucker čepice jsou fantastickým doplňkem pro každého. Stačí jen najít ten správný kousek, který se stane vaší součástí.

Trucker čepice – pohodlná čepice, která nikdy nevyjde z módy

Dá se s jistotou říci, že bez ohledu na to, jak se svět módy vyvíjí, čepice se kšiltem – pánské truckery nikdy nevyjdou z módy. Vpředu mají kšilt, ale svým vzhledem připomínají běžnou čepici – díky tomu je jejich styl přitažlivý a nabízí kompromis mezi klasickou kšiltovkou a čepicí nebo kloboukem. V tomto případě pravděpodobně neexistuje jedna značka, která je nejlepší. Místo toho si myslíme, že existuje celá řada značek, které vyrábějí vysoce kvalitní čepice. Můžete si tak zvolit jakoukoliv značku nebo vsadit na tu, kterou již dobře znáte – pokud si však pořídíte kvalitní trucker čepici z pevných materiálů, rozhodně nic nepokazíte. I když je nyní o něco víc módní nošení trucker čepic v tmavých a neutrálních barvách, které se hodí ke všemu, nebojte se zazářit také v těch výrazných. Bílé čepice často vypadají chladně a snadno se ušpiní. Nakonec jde o to, čemu dáváte přednost a v jaké barvě se budete cítit dobře.

Pánské truckery – Často kladené otázky

Kde si mohu koupit čepici trucker?

Pánské trucker čepice si můžete koupit například na MODIVO.cz, kde si můžete vybírat z obrovského sortimentu čepic od různých značek. Objevte spoustu barev, designů a stylů, které oživí každou trendovou kombinaci. Ať už hledáte jakýkoliv styl, můžete si být jistí, že na MODIVO jej naleznete.

Trucker – co je to za čepici?

Trucker čepice jsou v podstatě baseballové čepice. Liší se však provedením a materiálem. Mají pěnový svršek (se dvěma panely) a zadní část z plastové síťoviny. Mnohé společnosti původně tyto čepice využívali pro svou propagaci, kdy na přední stranu lepily své logo a rozdávaly je zdarma. Dnes jsou truckery symbolem pouliční módy, a to i díky celebritám jako Ashton Kutcher nebo Pharrell Williams, kteří truckery milují.