Dámské džíny Boyfriendy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Materiál oblečení
Pás
Délka
Produkty: 215
Zobrazit ID verze

Dámské boyfriendy – svoboda pohybu a stylový look

Dámské boyfriends (boyfriendy) jsou kalhoty pánského střihu, který si však oblíbily ženy a zařadily ho do šatníku. Volnější džíny mívají zpravidla vyšší pas, jsou pohodlné a nestahují. Klučičí look umí dodat šmrnc femininním typům, protože omlazuje a je hravý. Možnost komfortních kalhot, které netáhnou a nestahují, využívají ženy, které se nebojí sportu, pohybu, aktivity. Dopřát si je můžete i na klidnější trávení volného času a v kombinaci s elegantnějšími topy nebo podpatky můžete vytvořit i formálnější outfit.

Dámské boyfriend kalhoty – univerzální a nadčasový výběr pro odvážné a aktivní ženy

Dámské boyfriendy jsou k dispozici v mnoha střizích, barvách i stylech. Chcete-li sportovat, doporučujeme prodyšné materiály, celkově volnější nohavice i sed a můžete zvolit i zkrácenou velikost nohavic. Boyfriendy působí pánsky a z toho také těží. Všechny výhody pohodlných kalhot pro muže totiž může využívat i žena, navíc v upraveném dámském provedení. Tzv. klučičí kalhoty nejsou žádnou novinkou v historii módy, děvčata už totiž dávno zjistila, jak pohodlné pro ně mohou být.

Boyfriend kalhoty – pánský střih v ženině šatníku

Dámské boyfriend kalhoty mají v oblibě ženy, které mají rády pánské střihy. Nenechte se ale zmást! Dámské provedení vnáší ženskost i jim. Objevují se různé barvy, i vzory. Pánský střih může být elegantní, ale i extravagantní, najdeme-li třeba kousek se zvířecími motivy. Odvážné jsou i džínové modely s dírami nebo třásněmi, nebo prostá džínovina. Žena může ke kalhotám pánského střihu přidat to, co muž nemůže, proto se nebojte doplňků, podpatků, kabelek, výrazných pásků nebo třeba šperků, které budou ladit.

Boyfriend dámské džíny – často kladené dotazy

Jak vybrat boyfriend džíny?

Boyfriend kalhoty nebo džíny vybírejte tak, aby vám seděly. Nebudete muset příliš váhat, protože většinou jsou designované pohodlně, přesto každá postava si žádá své. Vysoký pas vynikne na štíhlých dámách, široké nohavice na delších nohou. Nebojte se experimentovat s barvami – v nabídce najdete od nejsvětlejších (růžová, bílá), po klasické modré, tmavé i zemité. Světlé barvy opticky zvětšují, barevné také, tmavší vás naopak zeštíhlí. Strakatější motivy rozšiřují, zato proužky umí učiněné zázraky a dokážou protáhnout každou postavu.

Jak vybrat boyfriend džíny podle postavy?

Dámské boyfriend džíny jsou k dispozici v mnoha provedeních. Vyberte si výšku pasu a délku nohavic. Nohavice se objevují v různých tvarech a opakují se i trendy z minulosti. Mrkvový střih už zase prorazil a tzv. „mrkváče“ najdete na pultech dnes běžně. Rovné volnější nohavice působí víc mužsky a sedí všem postavám. Tmavší barvy vaše nohy zúží, světlejší zvýrazní a upozorní na ně. Barvičky pak přitahují pozornost k nohám jako magnet. Čím budou veselejší, tím víc své okolí zaujmete. Zaměřte se také na pohodlí- vyberte příjemný materiál a promyslete, s čím budete kousek ladit.

Jak mají boyfriend kalhoty sedět?

Sedět by měly všude. Ujistěte se, že vás netáhnou v pase ani v sedu, při zkoušení si zkuste dřepnout a projít se. Měla by být také správná délka nohavic, ať si je nešpiníte od bláta nebo naopak nevystrkujete příliš kotníky. Máte-li ráda tříčtvrteční kalhoty, můžete nohavici zohnout nebo pořídit přímo zkrácené džíny. K modelu boyfriend kalhot se perfektně hodí také pásky, mohou být úzké, ale do módy se dostávají i masivní. Košili můžete zastrčit dovnitř, což je momentálně velmi trendy. Ti nejmladší oživili trend zastrčením pouze jednoho cípu košile nebo trička, působí tak rozverně a neformálně, uvolněně.