Pánské vysoké ponožky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Multipack
Styl
Nabídka
Produkty: 505
Zobrazit ID verze

Pánské vysoké ponožky – zvolte si pohodlí

Ponožky jsou zajímavým kouskem oblečení – věnujeme jim tak málo pozornosti, a přesto jsou zásadní pro naše celkové pohodlí, a to hned v několika ohledech. Ponožky chrání naše nohy, odvádějí pot a udržují naše nohy v teple a pohodlí v každých botách. Jsou také malým detailem, který může váš outfit buď dotáhnout, nebo úplně zničit. Tedy, za předpokladu, že si necháte boty pořád na nohou a nikdy neodhalíte své roztrhané a barevně neladící ponožky, nemusí to být problém. Ale pro většinu z nás nerespektování tohoto pravidla povede k trapné situaci, kdy si budete muset nečekaně zout boty, a místo toho, abyste navázali konverzaci s potenciálním obchodním partnerem, budeme se obávat, že si všimne vašeho vyčnívajícího palce u nohy, který si našel cestu ven z vaší ponožky. Mnoho mužů proto u výběru ponožek moc kreativitu nevyužívá a volí pohodlí bez zbytečného barevného kontrastu. Jakmile však máte smysl pro svůj vlastní osobní styl, měli byste bez obav porušit toto pravidlo. To vám umožňuje zavést do vašeho šatníku širokou škálu vzorovaných a možná i živých barevných ponožek, kterým by se konzervativní muži normálně vyhýbali. Obujte si vysoké pánské ponožky, které jsou nejen stylové, ale také ladí se zbytkem vašeho outfitu, doplňují jej, a jsou navíc extrémně pohodlné. Je to váš způsob, jak oživit jinak fádní outfit.

Pánské ponožky – vybírejte si ty nejlepší materiály

Nejstarší příze používané při výrobě ponožek byly spředeny z vlny. Dnes je těžké najít kvalitní vlněné ponožky ve většině obchodů. Když už se to podaří, mnoho mužů odradí jejich cena, což z nich dělá luxus pro ty, kteří jsou zvyklí na kvalitu. Vlněné ponožky jsou často smíchané se syntetickými vlákny pro zvýšení požadovaných vlastností, jako je pevnost a odolnost proti oděru. Ty jsou skvělé pro turisty, protože absorbují vlhkost z pokožky a uvolňují ji mimo ponožku. Vlna má navíc bezkonkurenční izolační vlastnosti a udržuje nohy v teple v chladném počasí, a naopak v chladu v horkých dnech. Bavlna je u ponožek nejběžnějším materiálem, protože bavlněné vlákno je levné a odolné. Mnoho ponožek je vyrobených ze 100 % bavlny. Když je ale bavlna smíchaná s lycrou nebo jinými umělými vlákny, může držet svůj tvar a přizpůsobit se chodidlu, takže skvěle sedí. Bavlněné ponožky lze prát v podstatě s jakýmkoli typem pracího prostředku, a přestože její absorpční a izolační vlastnosti nejsou na stejné úrovni jako vlna, snadná údržba a celkově přijatelný výkon z nich dělá volbu pro většinu pánů. Mezi další vlákna, která se běžně mísí s výše uvedenými, patří nylon, akryl, olefiny, spandex, len, bambus, kašmír a mohér. Účelem těchto směsí je dosáhnout požadovaných vlastností v oblasti omaku, výkonu, trvanlivosti a elasticity ponožek.

Sady pánských ponožek – ideální jako malý dárek pro každého muže

Hledáte skvělý dárek? Pánské ponožky jsou oblíbeným dárkem již desítky let. I když je spousta mužů, kteří z nových ponožek radost neměli, původně to bylo proto, že vždy obdrželi sadu bílých, černých nebo šedých kousků. Dnes je tomu ale jinak. Pánům můžete darovat skutečně stylové nebo značkové pánské ponožky, které je rozhodně potěší! Zkuste třeba sadu sportovních pánských ponožek Nike, které využijí jak do práce, tak na sportovní aktivity.

Pánské vysoké ponožky – Často kladené dotazy

Pánské ponožky – které jsou nejvíce pohodlné?

Nejvíce pohodlné jsou klasické bavlněné pánské ponožky, které milují všichni páni. Pokud hledáte funkční a teplé kousky, vsaďte na vlnu.

Kde si můžete koupit pánské ponožky?

Pánské ponožky můžete koupit na MODIVO, kde naleznete široký výběr kousků různých barev, značek a materiálů. Vybere si tak skutečně každý.