Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Lyžařské a snowboardové kalhoty

(Počet produktů: 43)

Seřadit / Filtrovat
Cena 931 Kč - 12494 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Eco friendly
Typ produktu
Určení
Funkce
Přizpůsobení
Pás
Délka
Zapínání
Kapsy
Vzor
Detaily
Velikost loga
Sŕie produktů

Dámské snowboardové kalhoty - pohodlné kalhoty pro zimní sporty

Ty správné dámské snowboardové kalhoty se na svahu stanou vaším parťákem a ani po několika hodinách se s nimi nebudete chtít rozloučit. Proto by měly mít skvělé funkční vlastnosti! Posviťte si na vysoký vodní sloupec, jejich zateplení a materiál, ze kterého jsou vyrobené. Nebojte se také vychytávek, které vám pobyt na horách zpříjemní - šle, speciální kapsy, zesílení oblastí, které jsou hodně namáhané. Ve skvěle padnoucích snowboardových kalhotách budete zimu milovat!

Lyžařské kalhoty - skvělá tepelná izolace na svah

Ve speciálních kalhotách na lyže nebo snowboard vám musí být teplo. A to předpokládá, že co nejdéle zachováte jejich funkční vlastnosti. V kombinaci s tím, že se jedná o součást šatníku, která je využívána sezónně, ale zároveň velmi intenzivním způsobem rozhodně zbystřete! Pokud to není vyloženě nutné, neperte kalhoty po každém lyžování. Nechejte je dobře vyvětrat a k praní sáhněte až po pár použitích. Perte je vždy ve speciálních přípravcích, které neohrozí ani gore-tex snowboardové a lyžařské kalhoty. Nikdy je nedávejte do sušičky, ale nechte je volně proschnout v blízkosti topení. 

Dámské snowboardové kalhoty v šedé barvě - mnoho funkcí na svah

Velmi praktická na svah je jednoznačně šedá barva. Šedé dámské snowboardové kalhoty vám umožní skvělé kombinace s bundou, botami a snowboardem. A samozřejmě také s dalšími doplňky, u kterých se nemusíte bát sáhnout i do bláznivějších barevných kombinací. Navíc je šedá barva velmi praktická - schová kdejaký flíček a nečistotu!

Snowboardové a lyžařské kalhoty - otázky, na které chcete znát odpověď

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty?

Lyžařské kalhoty vybírejte hlavně podle funkčnosti, kterou mají mít. Podívejte se na vodní sloupec, zateplení a případnou možnost zachycení kalhot o lyžáky. Předejdete tak tomu, aby se vám kalhoty vyhrnovaly a do vašich bot se dostával nepříjemný studený a mokrý sníh. Před nákupem kalhot se přeměřte - správná velikost je klíčem pro to, abyste se cítila v pohodlí i po několika hodinách lyžování. 

Jaké snowboardové kalhoty budou funkční na svahu?

Snowboardové kalhoty vždy vybírejte primárně podle jejich funkčních vlastností. Velmi důležitý je tzv. vodní sloupec, který udává, jakému tlaku vody je materiál schopný odolat. U kalhot by se dalo velmi jednoduše říct - čím vyšší, tím lepší. A u těch snowboardových to platí dvojnásob! Sníh vás totiž neustále obklopuje a navíc na něm můžete poměrně často sedět, takže tuto vlastnost rozhodně oceníte. Stejně jako vyšší pas, zdvojenou část u vašich lýtek a zesílenou část na vašich hýždích. Udrží vás v teple a suchu. Barva a styl už jsou pak jen třešničkou na dortu!

Jaký je rozdíl mezi snowboardovými a lyžařskými kalhotami?

Rozdíl mezi těmito dvěma typy dámských zimních sportovních kalhot rozhodně nehledejte ve funkčnosti. Ani jedny si totiž nezaslouží v tomto směru žádné úlevy! Jediný rozdíl často bývá v jejich střihu. Zatímco snowboardové kalhoty jsou širší a poskytnou vám dostatečnou volnost pohybu, ty lyžařské mají o něco užší střih a často vypadají o trochu elegantněji. Oboje však najdete v mnoha různých barevných provedeních a střizích a vlastně jen záleží na tom, co vám konkrétně vyhovuje. Bez ohledu na to, jestli je na vašich nohách snowboard nebo lyže.