Sneakersy na klínovém podpatku

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Šířka boty
Pohlaví
Produkty: 24
Zobrazit ID verze

Sneakersy na vysokém klínu - sváteční styl

Sportovní boty na klínku sneakersy podtrhnou vaše sváteční outfity. Sneakersy na vysokém klínku mohou nosit ženy ke kalhotám, ale i k šatům nebo k sukním. Obléci k nim mohou dámy i stylové legíny. K sneakersům na klínku pak můžete volit i ozdobné módní doplňky. Ale pozor! Ty by k sobě měly ladit nejen barvou, ale i strukturou. Jak říká známé módní pravidlo, hladké patří k hladkému a strukturované zase patří k strukturovanému. Tím se váš outfit se sneakersy na klínku vkusně sjednotí a bude působit elegantně. Zaměříme-li se na barvy, budou letos in ty přírodní a pastelové. Modré, žluté i zelené sneakersy na klínku tak budou v letošní sezóně dobrou volbou. Vyhýbat se ale nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá i bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Kombinovat je tak můžete i s oděvy se vzory a s motivy nebo s vícebarevným oblečením. Fantazii se meze nekladou. Dámy si pak oblíbily i sneakersy s třpytivými dekorativními prvky. Ty totiž lehce sladí i se svými stříbrnými nebo se zlatými šperky. K sneakersům na klínku s blyštivými detaily mohou ženy vynést i kabelku s lesklým řetízkem.

Béžové a zlaté sneakersy na klínku - vlastní módní přehlídka

Béžové sneakersy na klínku by neměly chybět v šatníku moderní ženy. In budou letos také zlaté sneakersy na klínku. Tyto odstíny se dobře ladí s modrými džíny. Vybírat můžete světlé i tmavé odstíny. Obléci je pak můžete i k šatům. V kurzu budou krajkové modely, ale i kousky s průstřihy. Obuv na klínku vám pak bude slušet i s legíny. Nezapomínejte na to, že by měla vaše obuv ladit i s dalšími módními doplňky v outfitu. A to nejen barvou, ale také strukturou. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Docílíte díky tomu elegantního outfitu. K zlatým sneakersům na klínku tak navlékněte i zlaté prsteny, zapněte si zlaté náušnice či náramek. Outfit můžete vyšperkovat i zlatými hodinkami či gumičkou ve zlatém provedení. V takto postaveném outfitu doslova zazáříte. Béžové kousky pak lze kombinovat i s černými oděvy. Při výběru obuvi na e-shopu pak pečlivě měřte délku stélky vašeho chodidla. Naměřený údaj nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou vybraného výrobce. Různé značky mají totiž rozdíly v číslování.

Sneakersy na klínku- outfity od odborníků MODIVO

Dámské sneakersy na klínku můžete nakupovat také na e-shopech. Zkuste se podívat na nabídku modelů na MODIVO.cz. Jsou zde k mání sneakersy v módních přírodních i v pastelových odstínech. Volit pak můžete i černou nebo bílou klasiku. Na zmíněném e-shopu jsou pak k dispozici i sneakersy s potiskem nebo s dalšími dekorativními prvky. V kurzu jsou i sneakersy na skrytém klínku. Ten má stejnou barvu jako celá bota a s obuví tak splývá. Jednobarevné sneakersy na klínku můžete kombinovat i s pestrobarevnými oděvy. Vícebarevné tenisky pak spíše zakomponujte do outfitů s jednobarevným oblečením. Jak se říká, méně znamená mnohdy více.

Sneakersy na klínku – často kladené otázky

Jak nosit sneakersy na klínku?

Sneakersy na klínku můžete nosit se sportovním i s elegantně laděným oblečením. Vybíráte-li si k nim kalhoty, zaměřte se na kousky se zúženou nohavicí. Vaše sneakersy na klínku díky tomu vyniknou v celé své kráse. Obuv na klínku pak můžete nosit i s legíny.

Sneakersy na klínku – co k nim nosit?

K sneakersům na klínku se hodí kalhoty, ale i šaty a sukně. Kalhoty volte se zúženou nohavicí, sneakersy v nich lépe vyniknou. Zaměříme-li se na šaty, budou in ty sportovní a s průstřihy. Sukně pak mohou být trapézové nebo plisované.