Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Dámské Chantal Thomass

(Počet produktů: 63)

Seřadit / Filtrovat
Cena 681 Kč - 2869 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce (1)
Barva
Eco friendly
Typ produktu
Příležitost
Vzor
Sezóna
Sŕie produktů
Chantal Thomass
z 2

Odvážné a rafinované spodní prádlo s pařížským stylem

Chantal Thomass – spodní prádlo s globálním rozsahem

Chantal Thomass je jednou ze čtyř značek, ve světě nejznámější francouzské značky spodního prádla – Chantelle. Popularizována v 90. letech, Chantal Thomass zavedla spodní prádlo na světové přehlídky módy a tímto si získala skvělou reputaci, prestiž a oblíbenost nejen u francouzských dívek, ale také u těch v zámoří. Značka tvoří kolekce s ohledem na potřeby žen. Díky tomuto kreativnímu přístupu a udržování projektů v pařížské estetice, dostává spodní prádlo zcela nový, odvážný charakter. Ze čtyř značek je právě Chantal Thomass tou značkou, která přitahuje pozornost svými provokativními a odvážnými střihy spodního prádla, obohacenými o originální detaily. Stvořená pro sebevědomé a odvážné ženy, které se chtějí cítit krásně a výjimečně.

Odvážné, kreativní a rafinované - to je spodní prádlo Chantal Thomass

V sortimentu MODIVO najdete všechny čtyři značky francouzské Skupiny Chantelle, které jsou nejznámější na světě. Ženy sledující současné trendy, preferující jemné střihy, by se rozhodně měly podívat na nabídku značky Passionata. V kolekci této značky najdou krajku a nejmódnější střihy. Za to Chantal Thomass splňuje potřeby žen, které chtějí mít něco provokativního a sofistikovaného. Spodní prádlo od Chantal Thomass tvoří především průhledné střihy, perfektně tvarované podprsenky a odvážné zdobení.