Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Dámské Chantelle

(Počet produktů: 257)

Poznejte jemné spodní prádlo od jedné z nejoblíbenějších značek na světě

Chantelle – historie značky se spodním prádlem přímo z Francie

Chantelle je značka francouzského původu, která přes 150 let tvoří dámské spodní prádlo. Značka je známá širokým výběrem velikostí a vzorů, perfektními střihy a extrémní kvalitě, která splňuje potřeby každé ženy. Právě žena je v centru pozornosti. Je také výchozím bodem a inspirací při vytváření kolekce. Každý prvek spodního prádla Chantelle je pečlivě vyrobený – tak, aby perfektně vyhovoval a ženy měly absolutní pohodlí během nošení. Sortiment značky je tvořen s respektem k tradici, ale také s ohledem na modernost, kreativitu a inovace. Značka ve svých kolekcích neustále opakuje, jak důležitá je rozmanitost a chce, aby se každá žena cítila krásně.

Úžasný sortiment značky Chantelle

Značka Chantelle má ve své nabídce čtyři vlastní značky: Chantelle, Chantal Thomass, Femilet a Passionata. Všechno pro to, aby si každá z žen mezi nimi mohla najít něco přesně pro sebe! Mezi nejoblíbenější produkty značky patří inovativní linie SoftStrech. Tato kolekce určitě zaujme všechny ženy, které mají rády pohodlí. Zahrnuje produkty vyrobené z jemných a prodyšných materiálů, které necítíte během nošení. Passionata je stvořena pro mladší zákaznice, které během výběru spodního prádla kladou důraz především na aktuální trendy. Je také cenově nejdostupnější značkou. Za to Chantal Thomass má ve své nabídce odvážné modely, obohacené o originální detaily, které přitahují pozornost.