Havajská košile

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Materiál oblečení
Zapínání
Produkty: 38
Zobrazit ID verze

Cítit se i ve městě jako na dovolené? Jedině v havajské košili!

Slunce svítí, vzduch voní mořem a vy si užíváte svou dovolenou ve stínu vzrostlých palem, nejlépe s nějakým exotickým drinkem v ruce a v rozepnuté, pořádně pestrobarevné košili. I taková může být představa vaší dovolené, je jedno jestli na Havaji, nebo na nějakém jiném exotickém ostrově. 

Přesně takový dovolenkový pocit a tu správnou prázdninovou atmosféru ve vás dokáže zaručeně vyvolat havajská košile. Její volný střih a pestrobarevné ladění úplně vybízí k tomu, abyste hodili nohy nahoru a užívali sluníčka! 

Móda havajských košil nikdy nezmizí

Synonymem k pánské havajské košili je jednoznačně jedno konkrétní jméno - Nick Slaughter. Jestli si pamatujete tohoto sympatického detektiva s culíkem a věčně rozepnutou havajskou košilí, pak vám musí být jasné, kdo u nás s touto módou prorazil. Od té doby se havajské košile s železnou pravidelností vrací do prázdninových šatníků mnoha mužů. 

Pokud klasickým havajským košilím právě neholdujete a jen při představě, že ji oblékáte se vám protáčí panenky, pak vězte, že i v tomto sortimentu se pro vás něco najde. Pánská havajská košile totiž nemusí být nutně jen paleta pestrých barev. Může se jednat i o celkem umírněné modely, ve kterých budete vypadat senzačně! Podívejte se na nabídku havajských košil na Modivo.cz a posuďte sami. A nevěšte hlavnu ani v případě, že máte větší velikost. Plus size havajské košile jsou samozřejmě k dispozici také!

Havajská košile červená, černá, modrá a jakákoli jiná na Modivo.cz

Na první pohled si každý na havajské košili všimne jednoho - výrazných potisků. Zkuste se na ni ale zahledět trochu víc soustředěně a svou pozornost upřete na její podklad. Ten totiž může velmi výrazně změnit celé vyznění košile! 

Zatímco pestrobarevné výjevy zvířat nebo rostlin můžou na modrém podkladu působit až psychedelicky, na tom černém to tak vůbec být nemusí. Právě naopak - černý podklad je vhodný pro všechny, kteří klasickým havajským košilím neholdují a hledají něco umírněnějšího. Červená havajská košile je pak perfektní parťák třeba na festival. 

Na Modivo.cz najdete mnoho různých typů, barev a druhů těchto klasických letních košil, které se jen tak neomrzí. Pro ty typické je poznávacím znakem volnější rovný střih, límeček, kapsička (nebo dokonce kapsičky na každé straně hrudníku). No a samozřejmě - typické obrázky zvířat, havajská košile s květy, letními symboly a mnoha, mnoha dalšími motivy. 

Havajské košile - otázky, na které chcete znát odpovědi

Havajská košile - kde ji koupit?

Široký výběr různých stylů pánských havajských košilí najdete na Modivo.cz. Ať už sháníte klasickou, pestrobarevnou a pořádně bláznivou variaci, nebo je vám bližší jednodušší styl, na Modivo.cz si zaručeně vyberete! Abyste si ji mohli užívat od prvních chvil od doručení, neváhejte se před jejím objednáním pořádně změřit a své míry porovnat s velikostní tabulkou výrobce. Tak budete mít jistotu, že si prázdninovou atmosféru navodíte okamžitě, ať jste právě kdekoli!

Odkud pochází havajské košile?

Havajské košile pochází, jak jinak, z Havaje. Vznikly původně jako druh oblečení, které obyvatelé Havaje oblékali při tzv. neformálních pátcích. Vzory na klasické havajské košili mají své významy a často na nich najdete tvary Havajských ostrovů, typickou ostrovní faunu a floru a také klasické barvy.