Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (1)
2/52 z 5
Hodnocení: 2 z 5
ΔΜ
2023-10-26
krásné a lehké. vpředu příliš úzké. Je to špatná bota. Navrhoval bych, aby někdo, kdo nenosí podpatky nebo vidí, že má nohy úzké u prstů, to opravdu nepochopil. Věřím, že na polopoužitých podrážkách nebudou dobře sedět