Produkty: 1 108
Zobrazit ID verze

Dámské tepláky - funkční oděv pro každou aktivní ženu

Dámské tepláky byly vždy velmi oblíbené. Nemusí být nutně kombinovány s mikinou. Po mnoho let přestávaly být tepláky součástí šatníku určeného pro návštěvu tělocvičny či hřiště. Postupem času se móda a modely mění. Dámské tepláky se hodí nejen ke sportovním či ležérním stylizacím, ale také k elegantním outfitům, které lze často vidět na ulicích velkých měst. Stále však budou existovat pochybnosti lidí, kteří si tepláky spojují pouze s fitness klubem. Zajímavé střihy a materiály nejvyšší kvality jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Je jedno, zda si zvolíte modré, zelené, bílé nebo šedé tepláky.

Dámské sportovní kalhoty - kvalitní látka a pohodlí na denní bázi pro milovníky komfortu a pohodlí

Dámské sportovní kalhoty a tepláky jsou velmi oblíbeným řešením, ať už jdete kamkoliv. Můžete si vybrat klasické dámské běžecké kalhoty, které nabídnou pohodlí a stylový vzhled zároveň. Co tedy stojí za to kombinovat se sportovními kalhotami? Odpověď je jednoduchá. Lze je kombinovat se vším. Můžete k nim na denní bázi nosit vlněný svetr, nylonový bomber nebo koženou motorkářskou bundu. Staré školní tenisky, vysoké podpatky, sneakersy, boty na sloupku. Pokud se bojíte experimentovat, protože si teprve kupujete první dámské sportovní kalhoty, rozhodně se nebojte. Pevně ​​přiléhavý rolák a volné kalhoty jsou vždy dobrým a stylovým řešením, které nezklame.

Elegantní tepláky - sportovní styl a elegance pro ty, kteří ocení pohodlné městské oblečení

Dámské elegantní tepláky jsou tak univerzálním prvkem stylingu, že nemusíte už nic dalšího vymýšlet. Bílé tepláky budou ladit s jemnými, dívčími stylizacemi ve světlých, pastelových barvách a výrazných i zajímavějších outfitech. Jediným rozhodujícím faktorem je zde velikost vaší fantazie a konečný efekt, kterého byste chtěli dosáhnout. Módní dámské tepláky a stylový top jsou sadou, která nezklame. Až donedávna byly dámské tepláky spojovány pouze se sportem a nyní jsou nutností i v elegantních stylizacích. Jsou ideální pro ty, kteří ocení pohodlné městské oblečení. Elegantní tepláky v městském stylu si můžete bez obav zkombinovat i s lodičkami. Perfektní volbou budou tepláky s ozdobnými pruhy po stranách, které narušují dominantní sportovní notu. Modely s rovnými, hladkými nohami mohou úspěšně nahradit klasické kalhoty přehybem. Při výběru teplákových souprav pro elegantní styl je dobré věnovat pozornost struktuře materiálu.

Dámské tepláky - často kladené otázky

Jak si vybrat dámské tepláky?

Dámské tepláky vybírejte podle své běžné velikosti. Zajímat by vás měl obvod pasu, délka nohavic a také střih. Rovněž si vyberte vhodnou barvu a styl.

Jak měřit dámské tepláky?

Je potřeba změřit šířku v pase, šířku v bocích a vnitřní délku nohy. Pokud hledáte upnutější modely, zajímejte se i o šířku nohy.

Jak vyhrnout dámské kalhoty?

Nejprve mírně vytáhneme nohavici nahoru, abychom odhalili kotník. Chytíme špičku z vnitřní strany kalhot a uděláme záhyb. Držte ji prstem po celou dobu a vyhrňte první vrstvu nohy, asi 2,5 cm širokou. Poté jej podruhé sklopte, přičemž záhyb stále držíte. Srolované nohy by měly být vyrovnány tak, aby byly na každé straně stejně dlouhé.