Pouzdrové sukně

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Délka
Vzor
Materiál oblečení
Produkty: 232
Zobrazit ID verze

Pouzdrové sukně a sneakersy – odvážné nebo klasické?

Hledáte-li neotřelý kousek oblečení, budou pouzdrové sukně tím správným řešením i pro vás. Pouzdrové sukně mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme elegantní pouzdrové sukně, ale i pouzdrové sukně ve sportovním stylu. Zvolit pak můžeme i rafinované pouzdrové sukně s odvážnými rozparky. K dispozici jsou modely pouzdrových sukní s kapsami, ale i bez nich. Také se můžeme setkat s pouzdrovými sukněmi, které disponují stahovacími šňůrkami a nejrůznějším typem zdobení. Může se jednat o blyštivé kamínky, ale i o flitry či kovové cvočky. Pomocí pouzdrové sukně tak lze vyčarovat celá řada originálních outfitů a to za pár vteřin. Velmi oblíbená je pak i pouzdrová sukně s vysokým pasem, která zdůrazní ženské tvary. Dívky a ženy si k ní často nazouvají i mladistvé sneakersy. Ano, čtete správně. Pouzdrová sukně a sneakersy k sobě skvěle ladí. Vždy se však řiďte pravidlem, které říká, že světlé patří k světlému a tmavé k tmavému. Pak nemůžete šlápnout s výběrem vašeho stylového outfitu vedle. K pouzdrové sukni se pak hodí i vyšší sneakersy. Volit můžete modely na trendy platformě. Ke kotníčkovým sneakersům pak doporučujeme nosit zejména pouzdrové sukně v kratších délkách. Boty pak vyniknou v celé své kráse.     

Pouzdrové sukně s vysokým pasem – zdůrazní vaši postavu

Outfity s pouzdrovými sukněmi mohou mít mnoho podob. Velmi oblíbeným střihem je dámská pouzdrová sukně s vysokým pasem. Ta totiž krásně zvýrazní ženskou figuru a vkusně poukáže na štíhlý dámský pas. Velké oblíbenosti se pak těší i černá pouzdrová sukně, která každou ženskou postavu opticky zúží. Tu si pak oblíbily zejména ženy, které mají nějaké to kilo navíc. Černá pouzdrová sukně má pak ještě další výhodu. Dámy ji totiž mohou kombinovat s jakkoli barevným oblečením. Jak už asi tušíte, černá je totiž barva neutrální. Pouzdrové sukně pak mohou mít i různě dlouhé rafinované rozparky.  

Pouzdrové sukně sportovní outfity aneb jak spojit dva styly

Pouzdrová sukně nemusí být nutně pouze součást společenského nebo elegantního outfitu. Na trhu jsou totiž už i modely, které můžeme zařadit do volnočasových a sportovních outfitů. Pouzdrové sportovní sukně mohou mít však mnoho podob. Může se jednat o dlouhé pouzdrové sukně s logy, ale i bez nich. Dále mohou mít sportovně laděné pouzdrové sukně i kapsy a stahovací šňůrky. Často se taky můžeme potkat se sportovně laděnými pouzdrovými sukněmi v kratších délkách. Ženy je pak rády kombinují s pohodlnými bavlněnými tričky, ale i s upnutým sportovními tílky. Vždy tak záleží na vkusu každé ženy. K pouzdrovým sukním ve sportovním stylu pak lze nazouvat i mladistvé nízké snekaersy či kotníčkové plátěnky. Vyšší modely obuvi se hodí zejména ke kratším pouzdrovým sukním. Boty i pouzdrová sukně pak totiž vyniknou v celé své kráse, nic se nebude překrývat. I sportovní pouzdrové sukně pak mohou mít rafinovaný rozparek. Zvláště při sportu nabízí ženám volnost. Sportovní outfity s pouzdrovou sukní tak mohou zaujmout již na první pohled.

Pouzdrové sukně – často kladené otázky:

Jak nosit pouzdrové sukně?

Pouzdrové sukně mohou ženy a dívky nosit na tisíc způsobů. Dámy je mohou nazouvat k balerínám, mokasínům i k lodičkám. Velmi pěkně působí, sladíte-li vaši sukni s košilí, kterou do ní následně zakasáte. Pouzdrové sukně můžete volit v elegantních tmavých i něžných světlých barvách.

Pouzdrové sukně – jakou košili k nim zvolit?

Pouzdrové sukně se velmi dobře kombinují i s dámskými košilemi. Toto spojení je elegance sama. Bude dobré, když si zvolíte dámskou košili v upnutém střihu, kterou pak zastrčíte do pouzdrové sukně. Takto postavený outfit nebude mít daleko k dokonalosti.