Dámské teplákové kalhoty

Produkty: 703
Zobrazit ID verze

Dámské tepláky - kousek, který musí mít každá z vás v šatníku

Chcete-li si pořídit pohodlné a zároveň funkční oblečení, budou dámské tepláky tou správnou volbou i pro vás. Tepláky mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme slim fit i regular fit střihy. Slim fit varianta se hodí zejména pro normální a štíhlou postavu. Ženám s plnějšími tvary budou slušet především regular fit modely. Také můžeme sáhnout po teplácích s vysokým pasem. Ty budou letos obzvláště v kurzu. Tepláky pro ženy pak můžeme vybírat v elegantně či sportovně laděné verzi. Sportovní tepláky se skvěle hodí do posilovny a na trénink. Zdobenější modely dámských tepláků pak můžete vynést i do města a do parku. Dámské tepláky můžete kombinovat s nejrůznějším oblečením a obuví. Velmi dobře působí kombinace tepláků s bavlněným trikem a sneakersy. Ty mohou mít nižší i vyšší podobu. Dámské tepláky pak mohou být i zateplené. Ty se hodí zejména pro chladnější měsíce. 

Dámské sportovní kalhoty – pohodlí a komfort pro aktivní ženu

Dámské tepláky najdeme snad u všech výrobců světových sportovních značek. Velké oblíbenosti se těší zejména Adidas tepláky, které ženám poskytnou dokonalý komfort za každé situace. Pozadu nezůstávají ani Nike tepláky, které jsou vždy kvalitně zpracované do posledního detailu. Ženy mohou vybírat minimalistické i zdobenější modely. V kurzu budou zejména sportovní tepláky v přírodních odstínech. Volit pak můžete i černou nebo bílou klasiku. Černé a bílé sportovní tepláky se pak skvěle hodí k jakkoli barevnému oblečení. Také je dobré, když budete vybírat sportovní tepláky, které jsou vyrobené z přírodního materiálu. Přírodní materiály jsou pohodlné, příjemné na dotek a v neposlední řadě dbají na tzv. udržitelnost. Volit pak můžete slim fit či regular fit střih. Vyštíhlená verze sportovních dámských tepláků pak sluší zejména ženám s útlou a normální postavou. Krásně totiž rýsují ženskou figuru. Máte-li kypřejší tvary, zkuste se poohlédnout po regular fit střihu. Volné dámské tepláky však často vyhovují i ženám se štíhlou postavou. Dejte tak na vaše pocity a vyberte si takový model dámských tepláků, v kterém se budete cítit svá.               

Lehké dámské tepláky – perfektní volba na trénink a do posilovny

Lehké a světlé dámské tepláky se hodí i na trénink a do posilovny. Prodyšné dámské tepláky pomohou ženám od nepříjemného přehřívání. Vybírejte však modely, které jsou vyrobené z přírodních materiálů. Ty jsou nejen příjemní na dotek, ale také dbají na tzv. udržitelnost. Udržitelný způsob života napomáhá přírodě a ví to i velké světové značky. Určitě si tak mezi nimi vyberete i vy. K sportovním lehkým světlým dámským teplákům pak vybírejte i vhodné spodní prádlo. Vkusně působí bezešvé kousky, které navíc neškrábou a při cvičení nikde nepřekáží. Nemusí vás pak ani trápit, že by se prádlo pod dámskými tepláky nepatřičně rýsovalo. Zkrátka pohodlí a elegance v jednom.      

Dámské tepláky – nejčastěji kladené otázky

Jak vybrat dámské tepláky?

Dámské tepláky lze vybírat podle mnoha kritérií. Pro ženy s normální a vypracovanou postavou se skvěle hodí slim fit modely. Máte-li plnější tvary, zkuste sáhnout po volnějších teplácích v regular fit střihu. Tepláky mohou mít v pase gumu či stahovací šňůrku. V letošní sezóně pofrčí zejména přírodní odstíny dámských tepláků.    

Jak nosit dámské tepláky?  

Dámské tepláky lze nosit na sportovní příležitosti, ale i do města. Hodit se vám budou také na tréninky a do posilovny. Obléci k nim můžete pohodlné bavlněné triko a mikinu. Nazout k nim můžete nízké i vyšší trendy sneakersy.