Dámské Calvin Klein Jeans

Produkty: 1 668
Zobrazit ID verze

Kavin Klein nebo Calvin Klein - odkud pochází název oblíbené značky?

Módní značka Kavin Klein nebo Calvin Klein? Jak zní správný název? Společnost byla založena designérem Calvinem Kleinem a jeho přítelem z dětství Barrym K. Schwartzem. Calvin Richard Klein (narozený 19. listopadu 1942) je americký módní návrhář, který v roce 1968 založil společnost, ze které se později stala Calvin Klein Inc. Kromě oděvů dal své jméno také řadě parfémů, hodinkám a šperkům, ale vyráběl i boty Calvin Klein. Sídlo společnosti je v Midtown Manhattan, New York City. Calvin Klein je považován za luxusní značku nejen u nás, ale i ve světě. Společnost byla založena v New Yorku a povyšuje každodenní potřeby na celosvětový ikonický status. S 50letou ikonickou historií mají značky Calvin Klein - CK Calvin Klein, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Calvin Klein Underwear a Calvin Klein Performance - celosvětové uznání jako ikonické značky oblečení.

Trička, boty a mikiny z kolekce Calvin Klein Jeans - vysoce kvalitní oblečení

Když v roce 1968 Calvin Klein otevřel dveře do svého nového obchodu, byla to událost, která začala psát historii této módní značky. Rychle vpřed o čtyři desetiletí a značka Calvin Klein se stala legendární, proslulá skvělými styly, bezkonkurenční kvalitou produktů a minimalistickým designem. Calvin Klein Jeans se od té doby staly ztělesněním denimu a neformálního oblečení s inovativním designem, kvalitními střihy a odvážnými reklamními kampaněmi v centru značky. Některá z největších jmen v módě a populární kultuře se objevila v reklamách na Calvin Klein Jeans, včetně Kate Moss, Kendall Jenner a Eva Mendes. Ikonické Calvin Klein tričko je ztělesněním cool vzhledu. Slušet vám bude klasická Calvin Klein mikina, kdy získáte perfektní přechodový kousek, který vás vezme ze zimy do jara.

Z jakých materiálů jsou kabelky a pásky CK vyrobeny?

Kabelky Calvin Klein jsou vyrobeny nejčastěji z recyklovaných materiálů. Výběr pro ženy se liší od tašek přes rameno až po klasické kabelky a prostorné kabelky nebo ck bar. Ty přesvědčují nejen krásným designem, ale také svými praktickými detaily, jako je vyjímatelné extra pouzdro nebo pouzdro na kreditní kartu. Kromě obyčejných dámských tašek Calvin Klein nabízí americká značka módní styly s efektem blokování barev, metalickým vzhledem, krokodýlí úpravou, výraznými popruhy a mnoha dalšími trendy prvky. Pánské tašky Calvin Klein jsou skromnější: dominují zde klasické formáty a jemné barvy. Calvin Klein kabelky jsou známé svým čistým a propracovaným designem.

Calvin Klein Jeans - často kladené otázky

Calvin Klein Jeans - co je to za značku?

Calvin Klein Jeans je méně formální kolekce denimové módy pro mladé, která spadá pod módní značku Calvin Klein.

Calvin Klein - jak poznat falešný?

Pokud jde o odhalování falešného oblečení Calvin Klein, zjistíte, že padělané výrobky mají často nesprávnou velikost a prošívání nebude na stejné úrovni jako skutečný výrobek. Šití by mělo být těsné a působit profesionálně a v pase by neměla být překrývající se tkanina. Kód produktu na štítku uvnitř oblečení by měl také odpovídat všem etiketám produktů a čárovým kódům. Také „e“ v Kleinu by mělo být půlkruh a u padělků je vždy nesprávné.

Kolik stojí kalhotky Calvin Klein?

Sada kalhotek stojí okolo 1000 Kč a pořídíte je na Modivo.cz. Modely Calvin Klein Jeans stojí okolo 500 Kč za kus.