Dámské Champion

Produkty: 375
Zobrazit ID verze

Champion - proč je tato sportovní značka tak populární?

Značka Champion se těší popularitě z několika důvodů. Je velice oblíbená mezi profesionálními sportovci. Tento fakt samozřejmě ukazuje na to, že se jedná o vysoce kvalitní oblečení. Skvělé materiály, perfektní střihy a design, který podtrhne a podpoří vaše sportovní výkony. 

Champion se také nebojí inovací a svým zákazníkům se snaží neustále vycházet vstříc. Na základě požadavků trenérů sportovních týmů, kteří chtěli ulehčit proces praní sportovního oblečení, přišel Champion s metodou obráceného tkaní. To zamezuje mačkání materiálu a praní i následná péče o oblečení je podstatně jednodušší. Kdo by nechtěl spolupracovat se značkou, která své zákazníky skutečně slyší?

Champion teplákové soupravy, trička a kalhoty v prémiové kvalitě

Teplákové soupravy se těší čím dál větší oblibě! Jste sportovkyně tělem i duší? Máte zároveň ráda stylové oblečení a nebojíte se experimentovat? Dámské teplákové soupravy Champion vám udělají skvělou službu, pokud jste na předchozí otázky odpověděla "ano". Jsou pohodlné, splňují i ty nejnáročnější požadavky, které máte na sportovní oblečení a v neposlední řadě perfektně vypadají. A co víc - nemusíte přemýšlet, jak oblečení kombinovat!

Pod teplákovou soupravu neváhejte obléknout třetího do party. Champion trička a Champion halenky jsou takovým přímým odkazem americké univerzitní módy. Ve většině případů jde o jednobarevnou záležitost s jasným vyjádřením toho, ke které značce se hrdě hlásíte! Stejné je to u kalhot a teplákových kalhot.

Oblečení Champion - buďte stylová, ale zároveň v naprostém pohodlí

Všechno oblečení Champion se vyrábí s vysokým podílem bavlny. Jak je známo, ta je pro sportovce skvělou volbou. Dobře odvádí pot, je prodyšná a péče o bavlněné oblečení je jednoduchá. V neposlední řadě je také velmi pohodlná a další detaily oblečení tomu při sportu jen napomáhají. 

Champion patří mezi značky, které jsou svým vzhledem velmi snadno rozeznatelné. Jejich typický design se odráží od módy univerzitních týmů. Často také těží z výrazného loga, kterým se nebojí své oblečení podepsat. A proč také ne? Zákazníci po celém světě jsou hrdí na to, že ho mohou nosit!

Dámské oblečení Champion - otázky, na které chcete znát odpověď

Champion - co je to za společnost?

Společnost založili v roce 1919 Abraham a William Feinbloomovi. Začali dodávat sportovní oblečení sportovcům na Michiganské univerzitě. Díky jeho kvalitě a tomu, že bylo dělané skutečně na míru pro sportovce, se brzy rozšířilo do sportovních univerzitních týmů po celých Spojených státech. Oblečení Champion v minulosti oblékaly také týmy NBA nebo NFL. Z toho naprosto jasně vyplývá, že pokud někdo rozumí oblečení pro sportovce, je to Champion.

Jak zvolit správnou velikost oblečení Champion?

Správnou velikost nejlépe zjistíte tak, že se změříte a následně porovnáte své míry s velikostní tabulkou. Jedině tak si budete jisté. Možnost také je, že si od objednávaného oblečení objednáte několik velikostí a doma je v klidu vyzkoušíte. Poté už bude každý váš další nákup u stejné značky jednodušší.

Kolik stojí mikiny Champion?

Champion mikina vás bude v průměru stát v rozmezí od 2 000 Kč do 3 000 Kč. Najdete samozřejmě i levnější kousky ve výprodeji, nebo naopak kousky dražší.